Sürünerek geldi ama koşarak kaçtı! İşte o anlar

İstanbul Silivri’de sürünerek bir eve girmek isteyen hırsız, evin alarmının çalmasıyla koşarak kaçtı. Hırsızın süründüğü ve kaçtığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Silivri Mimarsinan Mahallesi'nde bir evi gözüne kestiren hırsız, iftar saati sonrasında harekete geçti. Zanlı, çevredeki vatandaşlara görünmemek için evin girişindeki merdivenleri sürünerek çıktı. Tanınmamak için yüzünü de bezle saran hırsız bir süre merdivenlerde ilerledi.

hirsizzzz

Ağır hareketlerle ilerleyen hırsız merdivenlerden çıktıktan sonra evin alarmı çalmasıyla koşar adımlarla uzaklaşarak bahçe duvarında atlayıp kayıplara karşıtı. Hırsızın sürünerek eve girdiği ve koşar adımlarla kaçtığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Polis kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Dünümüzü, bugünümüzü ve yarınlarımızı borçlu olduğumuz Atam ve silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet diliyorum. Nur içinde huzur içinde yatın, Türkiye Cumhuriyeti sizinle var oldu, Türk gençliğiyle devam edecek, her şey çok güzel olacak.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler