MAGAZİN

Survivor Adem kimdir? Survivor 2022 finalisti Adem Kılıçcı'nın mesleği ne, nereli ve kaç yaşında, hangi sporla uğraşıyor?

Survivor Adem Kılıçcı 30 Haziran 2022 Perşembe günü canlı olarak ekrana gelecek büyük final öncesi merak konusu oldu. Yarışmanın önceki sezonlarından birinde 1 defa ikinci, bir kez de birinci olan başarılı sporcu internette araştırılmaya başlandı. Peki Survivor Adem kimdir? Survivor 2022 finalisti Adem Kılıçcı'nın mesleği ne, nereli ve kaç yaşında, hangi sporla uğraşıyor? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor Adem kimdir? Survivor 2022 finalisti Adem Kılıçcı'nın mesleği ne, nereli ve kaç yaşında, hangi sporla uğraşıyor?

Survivor Adem Kılıçcı günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Ada yaşantısı ve parkur performansıyla dikkat çeken başarılı sporcu merak konusu oldu. Vatandaşlar internette; "Survivor 2022 finalisti Adem Kılıçcı kimdir, mesleği ne, nereli ve kaç yaşında?" gibi soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte Survivor 2022 finalisti Adem Kılıçcı ile ilgili merak edilenler...

SURVİVOR ADEM KİMDİR?

5 Mart 1986 Ağrı doğumlu Adem Kılıçcı küçük yaşlarından itibaren boksla ilgileniyor. Kılıçcı lisans eğitimini Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde aldı. 2008 ve 2012 olimpiyatlarında boksta Türkiye'yi temsil etti.

ADEM KILIÇCI'NIN MESLEĞİ NE?

21 yaşına kadar Ağrı’da yaşadıktan sonra İstanbul'a geldi. Bu yıllarda harçlığını çıkarmak için su ve limonata sattığını ifade etti. Kılıçcı aynı zamanda eğitimi öğretmenliği de yapmaktadır.

2004'te Antalya'da düzenlenen Dünya Boks Şampiyonasında gümüş madalya aldı. 2007 Chicago'nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya, 2009 Akdeniz Oyunlarında gümüş madalya, 2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda Gümüş Madalya, 2013 Akdeniz Oyunlarında Altın madalya kazandı.

Survivor Adem Kılıçcı nişanlısı kimdir? Nil Şenver nereli ve kaç yaşında?

SURVİVOR 2022 FİNALİSTİ ADEM KILIÇCI'NIN NİŞANLISI NİL ŞENVER KİMDİR?

Mart ayında Survivor All Star 2022'de birleşme partisi yapılmış ve Nil Şenver ile Adem Kılıçcı'nın nişanlı olduğu öğrenilmişti.

Nil Şenver İstanbul'da ikamet etmektedir. Bal Kaymak adında bir atı olduğu bilinen Nil Şenver ve Adem Kılıçcı'nın Bal Kaymak ile fotoğrafları bulunuyor.

Nil Şenver'in Instagram kullanıcı adı @nilsenver'dir. Mart ayında Survivor AllStar 2022'de yapılan birleşme partisinde duygusal bir performans sergileyen Adem Kılıçcı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

"Hayırlı bir yola girdik. Boynumda zateş taşıyorum. Nişanlandım. Onu çok seviyorum, çok özledim."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler