Survivor'da yarışmacılar neden hasta oluyor? Hakan Hatipoğlu açıkladı

Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu, Survivor 2019'da mücadele eden yarışmacıların son dönemlerde yaşadıkları hastalıklarla ilgili ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Survivor'da yarışmacılar neden hasta oluyor? Hakan Hatipoğlu açıkladı

Survivor'da son günlerde bazı yarışmacıların hastalanması dikkatleri çekti. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu canlı yayında ilginç açıklamalar yaptı. Kendisi de daha önce 3 defa Survivor'da yarışan Hatipoğlu, yarışmacıların hastalanmasının nedenini söyledi.

"AYNI DURUMU BEN DE YAŞADIM"
Yarışmacıların kazandıkları ödül sonrası uçağa bindiklerini ve uçakta klimaya maruz kaldıkları için hastalandıklarını düşündüğü söyleyen Hatipoğlu, aynı durumu kendisinin de yaşadığını dile getirdi.

Hatipoğlu, "Survivor'n sonuna doğru hastalıklar sakatlıklar biraz daha artıyor. Bir de kimsenin bilmediği bir şey vardır. Çok doğal bir ortamdayız, hava sıcaklığı hep aynı, nem hep aynı ama bir uçak yolculuğu yaptığınız zaman hayatınıza maalesef klima diye bir şey giriyor.

Ben ne zaman büyük ödül kazansam, ne zaman uçağa binsem ertesi gün hastayım. Muhtemelen klimadan dolayı hasta oldular, adım gibi eminim. Ben birçok hastalığın bundan dolayı olabileceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bu herif ne iş yapar ?
boş adam ne yaparsa o onu yapıyor. sabahtan akşama kadar boş boş konuşuyor. desen sanki memleketi kurtarıyor. gerçi şu yarışmayı da anlamış değilim
Haybeci
Bo's yarisma zaman kaybi birde oturup saatlerce krtik yapiyorlar..arkdas. biz milet olarak nasil bu duruma dustuk
ACUN TOPLUMA FAYDAN YOK BARİ ÖLDÜĞÜNDE ALLAHIN HIZURUNA GİDECEĞİN ZAMAN DUA ETTİRECEĞİN ŞEYLER YAP MESALA 1 KERE CUMAYA GİT ACUN DÜNYA MALI DÜNYADA KALIR ÖLÜM DE VAR UNUTTURDU SANA ÖLÜMÜ PARA AMA BU TÜR TOPLUMA FAYDASI OLMAYAN ZARARI OLAN BU TÜRLERİ SANA FAYDASI YOK ÇIKMIŞ YORUM YAPIYOR REKLAMDA OYNUYOR YAZIK TOPLUMDA BUNLARA MI BAKIYOR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler