MAGAZİN

Survivor finalistleri kim oldu? Survivor 2022 All Star şampiyonu kim olacak, saat kaçta belli olacak?

Survivor finalistleri kim oldu, Survivor şampiyonu kim olacak sorusunun yanıtı binlerce kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Survivor 2022 All Star'da finale kalan Adem ve Nisa arasında bu akşam şampiyonluk oylaması yapılacak. Survivor 2022 All Star şampiyonu bu akşam yapılacak olan büyük SMS oylaması sonucunda belli olacak. Peki, Survivor finalistleri kim oldu? Survivor 2022 All Star şampiyonu kim olacak, saat kaçta belli olacak?

Survivor finalistleri kim oldu? Survivor 2022 All Star şampiyonu kim olacak, saat kaçta belli olacak?

Survivor finalistleri dün akşam yapılan canlı yayınla birlikte belli oldu. Binlerce izleyici tarafından merakla takip edilen Survivor 2022 All Star'da dün akşam nefes kesen bir yarı final heyecanı yaşandı. Adem, Nisa, Ayşe ve Batuhan'ın yer aldığı yarı final koltuğunda SMS oylaması sonuçlarına göre finale kalan isimler ve elenen isimler belli oldu. Peki, Survivor finalistleri kimler oldu, kim elendi? Survivor 2022 All Star şampiyonu kim olacak?

SURVİVOR FİNALİSTLERİ KİM OLDU?

Survivor 2022 All Star'da dün akşam yapılan yarı final gecesinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Survivor adasında yapılan son oyun sonrasında Adem ve Batuhan adını direk yarı final koltuğuna yazdırmıştı. Nisa ve Ayşe arasında ise SMS oylaması yapıldı ve en yüksek SMS'i alan kişi yarı final koltuğuna oturdu. Ayşe ve Nisa arasında yapılan oy sonuçlarına göre en yüksek SMS'i alan yarışmacı Nisa oldu ve Ayşe Survivor'da final hayaline veda etti.

Nisa, Adem ve Batuhan arasında ise daha sonra finalist olabilmeleri için SMS oylaması yapıldı. Halk tarafından yapılan SMS oylaması sonrasında en yüksek oyu alan isimler Adem ve Nisa oldu ve Batuhan final hayaline veda etti. Böylelikle Adem ve Nisa Survivor'da finale çıkan iki isim oldu.

SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

Survivor 2022 All Star'da şampiyon bu akşam Tersane İstanbul'da yapılacak olan büyük SMS oylaması sonucunda belli olacak. Adem Kılıççı ve Nisa Bölükbaşı arasında yapılacak olan büyük final oylaması sonucunda şampiyon olan isim bu akşam açıklanacak. Survivor finali bu akşam saat 20.00'da TV8 ekranlarından canlı yayınlanacak.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre yarı final koltuğunda ilk elenen isim Ayşe oldu. Ayşe'nin elenmesinin ardından Nisa, Adem ve Batuhan arasında SMS oylaması gerçekleşti ve bu SMS oylamasında en düşük oyu alarak finale kalamayan isim Batuhan oldu. Böylelikle Ayşe ve Batuhan Survivor şampiyonu olma hayallerine veda etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler