MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Survivor İsmail Balaban'a güreş sürprizi! Kırkınar şampiyonu İsmail Balaban'ın Survivor'da güreşeceği isimler belli oldu

Büyük finale geri sayımın başladığı Survivor 2021'in şampiyonluk adayı yarışmacılarından İsmail Balaban'a sürpriz güreş teklifi geldi. Acun Ilıcalı ada konseyinde, İsmail Balaban'ın güreş hasretine son vereceklerini söyleyerek, güreşeceği isimleri de duyurdu. İki defa Kırkpınar şampiyonu olan İsmail Balaban ise bu sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadı.

Survivor 2021'in 15 Haziran Salı akşamı ekrana gelen son bölümündeki ada konseyinde ilginç anlar yaşandı. Kırkpınar şampiyonu olan ünlü güreşçi İsmail Balaban, Acun Ilıcalı'nın kendisine sürprizini duyunca büyük sevinç yaşadı.

KIRKPINAR ŞAMPİYONU İSMAİL'İN GÜREŞ HASRETİ SONA ERİYOR!

Survivor'da son 6 yarışmacı arasına kalan, kırmızı takım yarışmacısı İsmail Balaban, "Güreş yapmayı o kadar özledim ki anlatamam. Yağ kokusu, çimler burnumda tütüyor" ifadelerini kullanmıştı. Son bölümdeki konseyde konuşan Acun Ilıcalı, uzun süredir yarışmada olan Balaban'ın güreş hasretine son vereceklerini açıkladı.
ismail33

İSMAİL BALABAN'IN RAKİPLERİ BELLİ OLDU!

İsmail Balaban'la güreş yapacak olan isimleri de açıklayan Ilıcalı, "Bir değil üç rakip hazırladık sana. Başpehlivan burada dedik
ekibe haber saldık. Üç arkadaş çıktı. Biri Dominikli Migel. Migel çok iddialı ve 'İsmail'i bana bırakın' dedi. 95 kilo civarında kendisi. İkinci isim ise yarışmacılarımızla en yakından ilgilenen isimlerden biri Mustafa. Üçüncü ise 2 sene güreş yapmış olan kameraman Murat" ifadelerini kullandı.

ismail22

Ilıcalı'nın bu sözlerini duyan Balaban ise büyük sevinç yaşadı. İsmail Balaban, güreşlerin Survivor ortamına uygun olması açısından çim yerine kumda yapılmasını istedi.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler