Mynet Trend

T1 ve FACEIT, Apex Legends Invitational’ı Duyurdu

T1 Entertainment and Sports, SK Telecom ve Comcast Spectacor, etkinlik organizatörü FACEIT partnerliğindeki ilk Apex Legends Invitational’ı duyurdu.

T1 ve FACEIT, Apex Legends Invitational’ı Duyurdu

Davetli olan ilk yayıncı, NRG Esports’tan Cody “Dizzy” Meadows oldu. Meadows ve diğer 19 yayıncıdan her birinin oyun içinde bir squad’a liderlik edeceği haberi, Şubat ayında Electronic Arts’ta yayınlanmıştı.

The Apex Legends Invitational, 30 Mayıs tarihinde T1 ve FACEIT Twitch kanallarında canlı yayınlanacak. Bir takım doğrudan Santa Monica, Kaliforniya’daki FACEIT stüdyolarından yayın yapacak ve tüm oyuncular 25.000 Dolar’lık ödül havuzu için yarışacak.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Apex Legends, Titanfall serisinin oynaması ücretsiz bir yan ürünü olarak çıkarıldı. Bu Battle Royale oyunu, Şubat ayında Tyler “Ninja” Blevins, Michael “Shroud” Grzesiek, Jack “CouRage” Dunlop ve Guy “Dr Disrespect” Beahm gibi ünlü Twitch yayıncılarına partnerlik vererek ilk günden yerini sağlamlaştırdı.

Apex Legends, League of Legends ve Fortnite’ın, sırasıyla 2.85 milyon ve 2.78 milyonluk izlenmelerine rağmen ilk gününde 4.62 milyon saat görüntülenme ile Twitch’te en çok izlenen oyun haline geldi.

Apex Legends Sezon 1, oyunculara silah skin’leri gibi eşyalar vererek oyunun ilk Battle Pass’ini Salı günü başlattı. Sezon 1 boyunca da bu eşyalar ücretsiz olarak alınabilecek.

Mynet_Dijital_Sporlar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön