Tanımadığı kadının elini tuttu, defalarca makas attı

İstanbul’da bir motosiklet sürücüsü önce ticari takside seyahat eden bir kadının camdan sarkan elini tuttu, daha sonra ise araçların arasında makas atarak canını tehlikeye attı.

Motosiklet sürücüsünün kask kamerası tarafından çekilen görüntüler Unkapanı Köprüsü üzerinde kaydedildi. Aksaray yönünden Taksim yönüne doğru, Unkapanı Köprüsü üzerinde hareket eden bir motosiklet sürücüsü önce ticari taksinin camından sarkan kadının elini tuttu.

Motosiklet sürücüsünün tehlikeleri hareketleri bununla da son bulmadı. Trafikte bir süre seyir eden sürücü, motosikleti ile zaman zaman tek teker yaparak trafiği tehlikeye düşürdü. Motosiklet sürücüsü daha sonra ise hızlı bir şekilde makas atarak hem kendi canını hem de diğer sürücülerin canını tehlikeye attı.(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ŞU MOTORCULARA DA ACİL EL ATMALI lar işine gelince trafikte arac için geçerli kurallardan bahsediyor pişkin pişkin ama her yerde her aradan çıkıyorlar ne hıza ne sollamaya ne şeride uyuyorlar yaptırım yok
ŞU MOTORCULARA DA ACİL EL ATMALI lar işine gelince trafikte arac için geçerli kurallardan bahsediyor pişkin pişkin ama her yerde her aradan çıkıyorlar ne hıza ne sollamaya ne şeride nede kaldırıma kendi hayatları çok ucuz olabilir ama Azrailin vesilesi ben olmak istemiyorum ve başka sürücülerde olmak istemez kolay yetişmiyor insan daha ağır yaptırım gerekli araç ve motorları kapsayan
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler