SPOR

Tarihte bir ilk yaşanmış olabilir! Tüm dünya bu at yarışını konuşuyor! İşte o anlar...

İngiltere'de at yarışında ilginç bir olay yaşandı. Ünlü jokey Liam Keniry, geçtiğimiz Temmuz ayında ayağını kırmasına rağmen çok hızlı iyileşerek bu yarışa çıkmaya hak kazandı. Yarışın son saniyeleri nefes kesti. Liam Keniry'nin atıyla rakip jokey neredeyse aynı anda bitiş noktasına ulaştı. Hakemler yarışı Liam Keniry'nin kazandığını açıklasa da sosyal medyada dünyada bir ilk yaşandığı ve yarışın berabere bittiği konuşuluyor.

İngiltere'de geçtiğimiz günlerde çok garip bir spor olayı yaşandı. At yarışı koşusunda iki jokey koşuyu neredeyse berabere bitirdi. Sosyal medyada tartışmaya konu olan bu yarış efsaneler arasına şimdiden yerini aldı...

TEMMUZ AYINDA AYAĞINI KIRMIŞTI

434543

İngiltere'nin en ünlü jokeylerinden biri olan Liam Keniry, geçtiğimiz Temmuz ayında ayağını kırmıştı. Bu haberin ardından herkes mesleki kariyerinin bittiğini söylemişti. Fakat Keniry'nin azimli çalışmasının ardından hızlı bir iyileşme süreciyle bu koşuya yetişti.

HAKEMLER KAZANANI BELİRLEDİ

xd

Koşu neredeyse başa baş bir şekilde sona erdi. Sosyal medyada gündem olan bu yarış dünya gündemine oturdu. Maçın hakemleri Liam Keniry'nin kazandığını açıkladı fakat birçok insan videoyu izleyerek koşunun berabere bittiği savundu.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler