Tom Cruise hakkında bomba iddia: 'Scientology tarikatının lideri olmak üzere yetiştiriliyor'

Scientology tarikatına olan bağlılığı ile zaman zaman eleştiri oklarının hedefinde olan Tom Cruise hakkında bomba iddia: 'Scientology tarikatının lideri olmak üzere yetiştiriliyor'

Tom Cruise hakkında bomba iddia: 'Scientology tarikatının lideri olmak üzere yetiştiriliyor'

2021 yılında uzaya gitmeye hazırlanan Tom Cruise hakkında, Scientology tarikatının lideri olarak yetiştirildiğine dair bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü Hollywood yıldızının Scientology tarikatının lideri David Miscavige'e bir şey olursa onun yerine geçeceği iddia edildi

Scientology tarikatı, oyuncu Leah Remini’nin ünlü tarikat üyelerine dair yaptığı açıklamalarının ardından dikkatleri üzerine çekmişti. Yaklaşık 30 yıl önce tarikattan ayrılan Remini, Tom Cruise'a dair, "Bu adam, kendi kızını bile yıllarca görmemiş biri. İnsanların onu 'iyi biri' gibi görmesini sağlıyor olabilir ama buna inanmıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

'TARİKAT LİDERİ OLACAK'

Micky.com'un haberine göre şimdi de Tom Cruise'un tarikatın lideri olmak üzere yetiştirildiği öne sürüldü.

Tom Cruise'un Scientology'le bağına dair konuşan tarikatın eski üst düzey üyesi Joey Chait, Cruise’un Scientology tarikatından kaçamayacağını söylemişti. Eğer tarikatın liderine bir şey olursa yerine Hollywood yıldızı geçecek.

Chait şunları söyledi:

*(Miscavige) Tom’u yetiştiriyordu ve kamuoyuna Tom’un tanıdığı en sadık Scientology müridi olduğunu söylüyordu.

Öte yandan "Going Clear: Scientology, Hollywood and the Prison of Belief" isimli kitabın yazarı Lawrence Wright, Cruise’un tarikatla bir milyar yıllık hizmet sözleşmesi imzaladığını söyledi. *

Bununla birlikte Remini daha önce verdiği röportajda Cruise’un eski eşi Katie Holmes’e dair de konuşmuştu. Remini, "Katie’yi (Scientology) döneminden tanıyorum ve zihni Tom’un dünyasından çok fazla etkilenmiş görünüyordu ancak zaman geçtikçe neden öyle olduğunu anladım, kızını koruyordu. Kızını korumak için ortada bir tür anlaşma olduğunu varsayıyorum" diye belirtmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ne geliyorsa başımıza bu tarikatlar yüzünden geliyo din islam kitap Kur’an başka bilmem
boş işler diycem ama değil bu işlerin ucu hep paraya dayaniyor
Vay arkadaş bende sadece Türkiye'de tarikat var saniyirs vay arkadaş bizde de Cübbeli Ahmet hoca tarikatı var kendisi uzaya gitti bile.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler