SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Trabzonspor, Bruno Peres ve Gervinho transferlerini KAP'a bildirdi

Trabzonspor, Bruno Peres ve Gervinho ile transfer görüşmelerine başlandığını KAP'a bildirdi.

Trabzonspor, Bruno Peres ve Gervinho transferlerini KAP'a bildirdi

Trabzonspor Kulübü, İtalya'nın Parma takımında oynayan Gervinho ve Roma ekibinde forma giyen Bruno Peres'in transferi konusunda görüşmelere başlandığını duyurdu.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) da yer alan iki ayrı açıklamada, serbest statüdeki profesyonel futbolcular Gervinho ve Bruno Peres'in bordo-mavili kulübe transferleri konusunda görüşmelere başlandığı ifade edildi.

BRUNO PERES'İN MALİYETİ BELLİ OLDU

Trabzonspor, Bruno Peres'le 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Bruno Peres, her yıl 1.2 milyon avro garanti ücret ve her bir sezon için 500 bin avro imza ücreti kazanacak.

GERVINHO'NUN DA MALİYETİ BELLİ OLDU

Trabzonspor, Gervinho'yla 2 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Gervinho, yılda 1.5 milyon avro garanti ücret ve her bir sezon için 650 bin avro imza ücreti kazanacak.

AHMET AĞAOĞLU: SAVAŞA HAZIR GELMELİLER

Düzenlenen imza töreninde başkan Ahmet Ağaoğlu, "Gervinho ve Bruno Peres transferlerinin süreçleri uzun sürdü. Kolay olmuyor bu işler. Netice itibarıyla imza töreni için hep birlikte buradayız. Özellikle Gervinho'nun transferinde bize her türlü kolaylığı sağlayan Parma kulübüne de çok teşekkür ediyoruz. Türkiye Süper Ligi diğer liglere benzemiyor, mücadele kat sayısının son derece yüksek olduğu bir lig. Savaşa hazır gelmelerini diliyorum, hayırlı olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu ayrıca iki oyuncuya 5 bin forma satacağını kaydederken, "Ben kendilerine 5'er bin forma yazdım, fiyat konusunda aramızda anlaşırız. Bizim Türkçede bir laf vardır, ağanın lafının üzerine laf söylenmez. İmza atan oyuncuları evladımdan ayrı tutmuyorum, babalarını üzmesinler." mesajını verdi.

BRUNO PERES: TAKIMIN SAVAŞÇISI OLACAĞIM

E2UgoyFXEAIfMYz

Bruno Peres savaşacağını söylerken, "Başkanımıza bize gösterdiği güven ve fırsat için teşekkür ederim. Trabzonspor ailesinin parçası olmak gurur verici. Bunun sorumluluklarının farkındayım. Saha içinde ve dışında bu takımın savaşçısı olacağım. Saha dışında da takım için elinden geleni yapacaklardan biriyim. Uzun bir yıl olacak, kolay olmayacak, savaşarak, mücadele ederek çok büyük başarılara ulaşacağımıza eminim." dedi.

GERVINHO: BEN SAHA İÇİNDE KONUŞURUM

E2UgbvTX0AAo-HZ

Gervinho ise, "Burada olmaktan çok mutluyum, çok konuşmayı sevmem, saha içinde konuşurum. Bu proje, inandığım bir proje. Parma Kulübü'ne de teşekkür ederim, kolaylık sağladılar. Eşim, ailem burada olmaktan çok mutlu. Ben takıma yardımcı olmak için buradayım, takımın da bana yardımcı olabileceğini biliyorum." diye konuştu.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler