SPOR

CANLI

Trabzonspor´un 50'inci yılına özel logo yarışması sonuçlandı

Trabzonspor Kulübü'nün, 50'inci yıla özel bir logonun tasarımı için düzenlediği yarışma sonuçlandı.

Trabzonspor´un 50'inci yılına özel logo yarışması sonuçlandı

Logo yarışmasının sonuçları kulübün resmi internet sitesinden açıklandı. Açıklamada, "Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği ve 2500'ün üzerinde logonun gönderildiği yarışmada ön değerlendirmeyi geçerek halk oylamasına sunulan logolar arasından Murat Küçükibrahimoğlu 2017 oyla 'Halkın Birincisi' seçildi.

Trabzonspor bünyesinde oluşturulan jüri tarafından değerlendirmeye tutularak Caner Purç, Gökhan Yıldırım, Fatih Delen ve Servet Bulut'a ait logolar ise finale kaldı. 'Halkın Birincisi' ile beraber dört finalist logonun yeniden değerlendirilmesi sonucunda jüri, 'Trabzonspor'un, kentin ve bölgenin karakteri ile özdeşleşmiş, mücadele ve zafer dolu elli yılını iyi yansıttığı' gerekçesi ile Murat Küçükibrahimoğlu'nun logo tasarımını 'revizyona tabi tutmak koşulu ile' kazanan ilan etti. 50'inci Yıl logomuzun sahibi Murat Küçükibrahimoğlu'nu tebrik ederiz" ifadelerine yer verildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
BI HAMSI ÇIZIN BIRINCI OLUR...HAHAHAAAAAAAAA
@uskudar_2016 senden başka gülen olmadı. ham çökelek
Torpilsiz bir seçim olmuş gibi, 1. olan logo cidden güzel.
@sametpolat torpilli alangirli işi fenev ve galatasaraya sormak lazım
YARIŞMA DEDİĞİN JURİSİ BELLİ OLUR.BUNDA BELLİ DEĞİL.REZALET.YAYINLANAN LOGOLARA BAK İLHAM AL YAP BENZERİNİ YOLLA...OLURMU..HİÇ BİR YARIŞMADA OLMADI BU REZALET...YÜZLERİNE BBULAŞTIRDILAR..YAZIK OKADAR İNSANIN EMEĞİNE...
Takım
O
Av
P
Geri Dön