Trende rezalet! Sarhoş kadın, erkek yolcuların yanına gidip...

Partiden dönmekte olan sarhoş kadın, bindiği trendeki erkek yolculara sataşmaya, kimine tokat atıp kimini ise taciz etmeye başlayınca ortalık karıştı.

Londra'dan Essex'e gitmekte olan trende, dün akşam saatlerinde bir rezalet yaşandı. Noel partisinden dönmekte olan sarhoş bir kadın yolcu, trendeki erkek yolculara hem tokat attı hem de cinsel saldırıda bulundu.

Adının Zadie O'Connell olduğu tespit edilen 24 yaşındaki kadın, trende olay çıkardı.

Basildon'da yaşadığı belirlenen O'Connell, Londra'dan Essex'e gitmekte olan trene bindiğinde bir partiden dönüyordu.

Alkollü olduğu görülen kadın, etrafındaki yolculara sataşmaya başladı. Erkek yolcuların yanına gidip onlara hakaretler yağdıran Zadie O'Connell, kimini dokunarak taciz etti kimine ise tokat attı.

Durumdan rahatsız olan yolcular kadından uzaklaşmaya çalıştı. Ancak bu, kadını daha da saldırgan bir hale getirdi.

Bir yolcu da kadını videoya çekmeye başladı. İsminin John Mason olduğu öğrenilen yolcunun kendisini videoya çektiğini fark eden kadın, iyice sinirlendi ve adamın üstüne yürüdü.

Yolcular kadını yatıştırmaya çalışarak ona sakin olmasını söyledi. Ancak Zadie O'Connell, kendisini videoya çeken John Mason'a, "Çek bakalım, çek. Bu videoyla ne yapacaksın? Ne?" diyerek bağırdı.

Başka bir adam kadını sakinleştirmeye çalışırken, genç kadın bu kez ilk sataştığı adama yöneldi ve yine ona hakaret etmeye başladı.

Kadının adama "Haydi, al beni! Vursana! Ne bekliyorsun? Korkuyor musun yoksa?" dediği duyuldu.

Olayları kameraya alan John Mason ise adamı uyararak, "Kavga istiyor, uyma sen ona" dedi.

49 yaşındaki John Mason, olanların kayıtlara geçmesini istediği için "Bana iki kez tokat attı. Trendeki görevliyi ise taciz etti. Mecburen oradan uzaklaştım" açıklamasında bulundu.

Olanları facebook sayfasından paylaşan adamın videosu, kısa süre içerisinde binlerce kez paylaşıldı. Videoya yorum yağdı.

Videoya yorum yapan Jo Hurt adlı başka bir kadın, "Eğer benim yanımda eşime böyle davransaydı, onu pencereden dışarı atardım"

Başka bir kullanıcı ise "Biri ona daha sert davranmadığı için çok şanslı. Yarın sabah uyandığında nasıl hissedecek, çok merak ediyorum" yorumunda bulundu.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Zadie O'Connell'ın komşusuna ulaşarak, genç kadın hakkındaki fikrini öğrenmek istedi.

İsmini vermek istemeyen komşu, Zadie'nin çocukluğunda çok zeki ve tatlı bir insan olduğunu, ancak son zamanlarda tuhaf davrandığını söyledi.

O'Connell'ın sosyal medya hesabında, ekim ayında bir taksinin arka koltuğuna kustuğu ve komşusunun bahçesine idrarını yaptığı yazıyor.

Zadie O'Connell, trenden indirildi ve olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
gelsin türkiyeye metro tranvay sansını denesın delik deşik ederler :)
kadin erkek esitse bu kadin cinsel tacizden hapise atilmali :)
Kadın..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler