Troller Dünya Turu (Trolls World Tour)filminden Türkçe dublajlı ilk fragman yayınlandı

Anna Kendrick ve Justin Timberlake, yıldızlarla dolu DreamWorks Animasyon’un 2016 yılındaki müzikal filminin devamı olan Troller Dünya Turu için geri dönüyor. Troller Dünya Turu (Trolls World Tour)filminden Türkçe dublajlı ilk fragman yayınlandı.

Anna Kendrick ve Justin Timberlake ikilisini yeniden bir araya getiren Troller Dünya Turu (Trolls World Tour)filminden Türkçe dublajlı ilk fragman yayınlandı. Poppy (Kendrick) ve Branch (Timberlake) kendilerini daha önce bildiklerinin ötesindeki bir dünyaya götürecek olan bir macerada altı diyara dağılmış ve Funk, Country, Tekno, Klasik, Pop ve Rock olmak üzere altı farklı müzik türüne adanmış bir değil tam altı farklı Troll kabilesi olduklarını keşfediyorlar.

Troler Dünya Turu’nun yönetmeni, Troller filminde ortak yönetmen olan Walt Dohrn. Troller Dünya Turu filminin orijinal müziği de 2016’daki Troller filmi için yaptığı şarkısı “Can’t Stop the Feeling!” ile Oscar adayı olan Justin Timberlake’e ait.

TROLLER DÜNYA TURU (TROLLS WORLD TOUR) KONUSU

Dünyaları çok daha büyük ve çok daha gürültülü bir hal almak üzere. Bir hard rock kraliyetinin üyesi olan Kraliçe Barb, babası Kral Thrash’in yardımıyla rock müziğinin egemenliğini sağlamak amacıyla diğer tüm müzik türlerini yok etmek ister. Poppy ve Branch de arkadaşları Biggie, Chenille, Satin, Cooper ve Guy Diamond ile birlikte bütün Trolleri hepsini hiçe saymak isteyen Barb’a karşı bir araya getirmek üzere diğer tüm diyarları ziyaret etmek ister.

Troller Dünya Turu (Trolls World Tour), 15 Mayıs tarihinde sinemalarda.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler