MAGAZİN

Tuğba Özerk'ten şoke eden 'Nusret' yorumu: Kenar mahalleli...

Tuğba Özerk'ten şoke eden 'Nusret' yorumu: Kenar mahalleli...

Şarkıcı Tuğba Özerk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Nusret Gökçe'nin İzmirli depremzedeler için telefon numarasını paylaşıp, "Beni arayın" demesine tepki gösterdi.

Şarkıcı Tuğba Özerk, ünlü işletmeci Nusret Gökçe ile ilgili yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Özerk, Nusret'in İzmirli depremzedeler için telefon numarasını paylaşıp, "Beni arayın" demesine tepki gösterdi.

40 yaşındaki Özerk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Nusret denen kenar mahalleliyi tepemize çıkardınız. Lütfen, yanlış anlamasın kimse. Bir hamburger 75 TL... İzmirli depremzedelere yalandan 'Telefon açın' diyen kolpacı, 75 kuruş yardım yapmıyor. Tweet bu kadar..."

2878090_21f112e20ae72df2cf02e56ccc7dd6c6_640x640

Şarkıcı, kısa bir süre sonra Nusret'e tepki gösterdiği paylaşımı sildi.

TELEFON NUMARASINI PAYLAŞMIŞTI

30 Ekim'de Ege Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Saltbae hareketi ile fenomen haline gelen işletmeci Nusret Gökçe, depremzedeler için harekete geçmişti.

Gökçe, Instagram hesabından telefon numarasını, "Sadece ve sadece sevgili İzmirli kardeşlerimle 00.00’dan sonra 05338963535 numaramdan sizlerle konuşmak ve sohbet etmek isterim. Saygılarımla" sözleriyle paylaşmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bence yanlış yapmıssın adam da para var.kafası çalışıyor.bir gün aşk yaşabilirsiniz.büyük konuşma.sonunda hepimizin sülalesi ve belki de sizinkide aynı kökenlere sahip olabilirsiniz.
adam çalışıyo işini iyi yapıyo 75 liraysa yeme.. allahın yürü ya kulum dediklerini paçasından tutup nasıl al aşağı ederiz, ben olamadım oda olmasın itibarsızlaştıralım mantığında olanları bir türlü çözemedim.. hırsızlık yapmıyo uğursuzluk yapmıyo emeğinin ekmeğini yiyo size ne..
ağzına sağlık. hemşehrim ama çok sevimsiz. çok itici.
Geri Dön