MAGAZİN

Tuğçe Kazaz'dan sert sözler! 'Allahsızlardan mı korkmam gerekiyor?'

Tuğçe Kazaz'dan sert sözler! 'Allahsızlardan mı korkmam gerekiyor?'

Tuğçe Kazaz daha önce sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda kullandığı ifadeler nedeniyle kendisini eleştirenler hakkında sert açıklamalar yaptı.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla her fırsatta gündem olan Tuğçe Kazaz son açıklamalarıyla dikkat çekti. Kazaz sosyal medyada anlaşılmayan üslubu ve diliyle yaptığı paylaşımlarla gündeme gelip sosyal medya kullanıcılarından tepkiler almaya devam ediyor.

Beyaz TV’de yayınlanan Uyan Türkiyem adlı programda Tahir Sarıkaya’nın sorularını yanıtlayan Kazaz, Twitter'da Atatürkçülük hakkındaki paylaşımından pişman olup olmadığı sorusuna sert sözlerle yanıtladı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün adından yola çıkarak, “Sahi neden Mustafacı yok?” diye tweet atan Tuğçe Kazaz, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görmüştü. Kazaz, paylaşımının devamında ise, “Peygamberimizin (S.A.V) isimlerinden biri Mustafa olduğu için mi? Yoksa putları yıkmaya gelen Allah’ın dini Mustafacı olmanıza izin vermediği için mi?” ifadelerini kullanmıştı.

'ALLAHSIZLARDAN MI KORKACAĞIM'

Bugün katıldığı programda söz konusu tweet'le ilgili açıklamada bulunan Kazaz şöyle konuştu:

"Kürtler ve PKK'yı ayırt ediyorsam, milli mücadele için ülkesinin vatanın farkında olan Kurtuluş Savaşı'nın farkında olan ve Atatürk'e değer veren, bu şekilde vatanının milletinin mayasına sahip çıkan ve Cumhuriyet Halk Partisi'ni destekleyenleri bir kenara ayırıyorum.

Burada baktığımız zaman Atatürkçü var mı, var. Kemalist var mı, var. Bu iki yapı dinden, islamdan uzaklaştıran, islamı öcü gibi göstermeye çalışan, Atatürkçüysen özgür olabileceğini ama islama inanamıyorsan özgür olamayacağını düşünmen gerektiğini empoze etmiş bir zihniyet var. Ama 'Mustafacı' yok" dedi.

Sarıkaya'nın Kazaz'a pişman olup olmadığını sorması üzerine ise Kazaz, "Niye pişman olayım, Allah'tan korkmam gerekirken Allahsızlardan mı korkmam gerekiyor?" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 117 yorum
HELAL TUĞÇE KAZAZ KİM TUTAR SENİ MERT KIZMIŞSIN DOĞRU SÖYLÜYOR ATATÜRKÜN ASIL İSMİ MUSTAFA İKEN KEMAL NEREDEN ÇIKTI.
@melmas63 cehaletiniz aynı oranda.
@melmas63 len bu kıza inanıyonmu,dinini değiştirdi diye tepki almıştı şimdi kendini kurtarmaya bakıyo.hayatı yalan dolan bu kızın.
Bu yunanlının söylediği Allahsız senmisin.
“Atatürk’e Ekber! Atatürk’e Ekber! ancak O var: Atatürk! Evliya odur, peygamber odur, sanatkâr Atatürk, Tarihe hakim, zekâya önder, doğma serdar Atatürk, Bunları geçti insan büyüğü: Kendi kadar Atatürk!” Bunu yazan bir Atatürkçü olan Yusuf Ziya Ortaç. Şimdi kadın Yalanmı söylüyor?
Ya bu yunanlı gayri müslüm le fingirdeşen dagdaki çobanla benim oyum bir olmamalı diyen kendini halkın yoksul kesiminden üstün gören zavallı deyilmi Müslüman gayri müslüm le olamaz bilmiyormu müslamanlıgı bilmiyen şimdi nelerden dem vurmaya çalışıyor türkler kendine yapılan iyliyide kötülüyüde unutmaz sen bu ülkede zavallı olarak yaşayacaksın gereksizz bir şekilde seni gündem yapmaya çalışıyorlar ama nafile Bi çaçık çıkmaz artık boşa Bi tarafını yırtma
Çobanla benim oyum bir mi diyen bu deyil kemalist arkadaş o Aysun kayacıy dı her insanın tövbe etme durumu var sende tövbe edebilirsin o da edebilir herkesin hayatta yaptığı yanlışlar vardır önemli olan o yanlışları görmek ve yüzleşmek onun için laf sokacağım diye komik olma haa Aysun Kayacı da iyi bir kemalist ti hoş sizler için çobanla sizin oyunuz bir değil ne kadar inkar etsen de değişmez
Yunanla evlenen bu ama dağdaki çobanla benim oyum bir olmamalı diyen Aysun Kayacıdır. Aysun sağlam bir chp lidir. Yanlış olmasın.
aysun kayacı ile karistirdin ama bu namusz da kaç defa din değiştirdi şimdi insanların dinine küfür ediyor tamda atasozundeki gibi dinine küfür eden müslüman olsa
@sekonar, çobanla benim oyum bir olmamalı diyen bu kadın değil.Yorumunun diğer kısımlarını destekliyorum.
Aloov birileri insanlara Allahsız mı diyor?...
Geri Dön