SPOR

Tuncay Şanlı'dan Ali Koç sözleri

Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Tuncay Şanlı, "Başkan Ali Koç ve yönetim Fenerbahçe’ye yakışacak bir takım kurmak adına çalışıyorlar. Bazen hatalar olabiliyor, istediğiniz gibi gitmiyor" dedi.

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Tuncay Şanlı, Serdar Kulbilge’yi kaleci akademisinin açılışında yalnız bırakmadı.

Akademide genç kaleci adaylarıyla tecrübelerini paylaşan Şanlı, daha sonra İhlas Haber Ajansı’na (İHA) açıklamalarda bulundu. Bu akademide gençlerin yetiştirilmesinin önemli olduğunu dile getiren Şanlı, "Serdar, ekibiyle beraber deneyimlerini genç kardeşlerimize aktaracak. Serdarlar farklılık oluşturdu, böyle bir akademi yoktu. Bireysel performansta ülkede genç kardeşlerimize önem verilmiyordu ama Serdar’ın adımıyla umarım ülke futboluna bu genç kardeşlerimiz hizmet eder" diye konuştu.

"BAŞKAN ALİ KOÇ VE YÖNETİM FENERBAHÇE'YE YAKIŞACAK BİR TAKIM KURMAK ADINA ÇALIŞIYORLAR"

Fenerbahçe’nin son zamanlardaki performansı ve yeniden yapılanmasına da değinen Tuncay Şanlı, "Başkan Ali Koç ve yönetim Fenerbahçe’ye yakışacak bir takım kurmak adına çalışıyorlar. Bazen hatalar olabiliyor, istediğiniz gibi gitmiyor. Çok fazla söylenecek bir şey yok. Bekleyip göreceğiz, yeni sezonda daha farklı olur diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yanlış saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir tuncay.bunlar yanlış saatden bile daha yanlış.hanı sanıyorlarkı surda 5-6 mac kaldı son zamanların rezıllıgını görmez duymaz bu taraftar.fenerbahce gazozuna mac bıle yapsa fenerbahcedır onu bu hallere düşürmeye kımsenın hakkı yok.aziz yıldırımı göndermek ıcın yapmadıgını bırakmayanlar kalksın daha şimdiden aziz yıldırımı mumla aradıgını itiraf etmesın.ama bıze yazıklar olsunkı bunuda sonunda bana söylettınız.şu asırlık çınarda yuzlerce binlerce efsane futbolcu cıktı hepsı hazırı rahatı sectı şu klupden bır fatıh terım cıkmadı gerisi hikaye
sıradan bir seyirci olarak takımı ben kursam; bundan daha kötü futbolcular bulamazdım.
seneye insallah ust ustte 7 sampiyonlugumuz olacak !!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler