MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Türkan Şoray 'Gel benim yakışıklı sevgilim' diyerek seslendi! Ali Poyrazoğlu'nun 'öpüşme sahnesi' itirafı olay oldu

Yeşilçam'ın Sultanı Türkan Şoray 'Müjdat Gezen ile Bizim Ev'de' programının konuğu oldu. Hoş sohbeti ve samimi halleri ile dikkat çeken Türkan Şoray sahneye sıkı dost oldukları bilinen Ali Poyrazoğlu'nu çağırdı. Türkan Şoray Poyrazoğlu'na 'Gel benim yakışıklı sevgilim' diyerek seslendi. Programdaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Türkan Şoray 'Gel benim yakışıklı sevgilim' diyerek seslendi! Ali Poyrazoğlu'nun 'öpüşme sahnesi' itirafı olay oldu

Türk sinemasında "Sultan" lakabıyla anılan Türkan Şoray Müjdat Gezen'in YouTube programına konuk oldu. Samimi halleri ve sempatik tavırları ile dikkat çeken Türkan Şoray sinemaya ilk nasıl girdiğini, Türkan Şoray kanunlarını anlattı.

şoray

Türkan Şoray'ın samimi dostu Ali Poyrazoğlu'da onu izleyenler arasındaydı. Şoray dostu Ali Poyrazoğlu'nu 'Gel benim yakışıklı sevgilim' diyerek sahneye çağırdı.

türkan şoray

Poyrazoğlu da sahneye çıkarken 'Açıklama her şeyi burada' dedi. Müjdat Gezen o esnada sandalyeden kalktı ve 'Çocuklar görüşmek üzere' dedi.

şoray 2

Kahkaha tufanının yaşandığı o anlarda Poyrazoğlu 'Büyük aşk yaşadığımızı herkes biliyor' dedi. Müjdat Gezen 'Oğlum rol gereğiydi o ya' diyerek cevap verdi. Poyrazoğlu da 'rolden sonra ne olduğu belli değil' diye konuştu.

şoray 3

Ali Poyrazoğlu Türkan Şoray ile öpüşme sahnesine nasıl hazırlandığını da anlattı. Poyrazoğlu 'Ben gittim diş macunu alın dedim. Sigara içiyorum o zaman ağzım kokmasın. Fıs fıs mentol her şeyi kullandım. Hiç zorluk çıkarmadı. Şimdi değişmiş zorluk çıkarıyor' dedi.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler