Türkiye’nin en büyük dağıtıcılarından bir olan Tech Data’ya yeni Genel Müdür

Tech Data Türkiye artık Behçet Yumrukçallı’ya emanet. 10 Haziran 2019 tarihi itibariyle Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan Behçet Yumrukçallı Tech Data stratejilerinin uygulanmasından ve büyümesinden, Tech Data çözümlerinin ve vaatlerinin Türkiye pazarı için karlı büyümeyi destekleyecek şekilde yönetilmesinden sorumlu olacak.

Türkiye’nin en büyük dağıtıcılarından bir olan Tech Data’ya yeni Genel Müdür

Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş. Genel Müdür atama açıklamasıyla birlikte 8 yıldır genel müdürlük olarak görevini yürütmekte olan Hakkı Eren’in Tech Data’dan ayrılacağı bildirildi.
Fortune 500 listesinde 88'inci sırada yer alan Tech Data, 10 yıl boyunca artarda Fortune ‘’Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’’ listesinde yer almış bir firma.

Atama hakkında konuşan Tech Data Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Judith Schreibmayer: “Hakkı Eren'e gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar işler için teşekkür ediyorum. Sektörde uzunca sğüredir deneyime sahip olan Behçet Yumrukçallı’ya da ‘’Aramıza hoşgeldin’’. Behçet Yumrukçallı ile çalışmanın Türkiye’deki işlerimizi daha da geliştireceğine ve büyüteceğine inanıyorum. İleriki aylarda ve yıllarda büyümemizin farklı seviyere geleceğine eminim ulaşacağına inanıyorum’’ dedi.

Behçet Yumrukçallı İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü mezunu olup, master eğitimini New Orleans Universitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 13,5 yıl NetApp Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmış olan Yumrukçallı daha önce Reuters ve Netas’ta da farklı posizyonlarda görev yaptıktan sonra EMC Teknoloji Grup Direktörlüğü görevini yürütmüştür. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Nintendo E3 2019 etkinliğinde tanıtılan tüm oyunlar!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler