Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin fragmanı yayınlandı!

Sezonun iddialı yerli yapımlarından Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminden ilk fragman yayınlandı.

Yapımcılığını ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ projeleri ile Türkiye’de dünyada büyük başarı kazanan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği sezonun en iddialı yerli filmi ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın fragmanı yayınlandı.

Hollywood prodüksiyonlarını kıskandıracak yapım tasarımıyla Türk sinemasında yeni bir dönemi başlatacak Bozdağ Film, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nda izleyiciyi Osmanlı Akıncılarının dünyasına götürecek. Film, Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, Şili, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Şili, Azerbaycan, Kazakistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde gösterime girecek.

TÜRKLER GELİYOR: ADALETİN KILICI KONUSU

İstanbul’u fethinin ardından Osmanlıların yönünü Roma’ya çevirdiği dönemde; anarşi ve zulümle dolu Balkan coğrafyasında, Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarının zulme dur diyebilmek için Sırbistan kralı Lazar’a karşı verdikleri zorlu mücadele ve bu mücadelenin neticesinde bir cihan devletinin köklerinin bu coğrafya da yeşermesini konu alan ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filmi 17 Ocak’ta vizyona girecek.

TÜRKLER GELİYOR: ADALETİN KILICI OYUNCU KADROSU

Kamil Aydın’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Ece Çeşmi̇oğlu, Levent Özdi̇lek, Eren Vurdem, Ebru Özkan, Seray Kaya, Ogün Kaptanoğlu, Cemal Hünal, Selda Alkor ve Serdar Gökhan yer alıyor.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, 17 Ocak’ta sinemalarda

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Verin millete gazı vatan millet sakarya ver mehteri yoksa yaptığınız yolsuzluklar zamlarınız açığa çıkarsa düzeniniz bozulur huzurunuz kaçar...
düşünün, "şilililer geliyor, yeni zelandalılar geliyor ya da papua yeni gineliler geliyor "diye film yapsaar...tuhaf.geliyor da, ekonomide yoksun eğtimdeyok, yargı yerlerde basın özgürlüğünde dünya kıskanıyor.şirketler konkordato şov yapıyor.allah akıl versin.
Delileri izledim hiç beğenmedim buda onun gibi abartılı bir şeye benziyor gitmem neyse onu anlatın artık abartmayın yeter .
Sen git kral artur izle o seni keser deliler filmi baya bi güzeldi bu ondan da güzele benziyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler