Tuvana Türkay ile Selçuk Yöntem sevgili mi oldu? Şaşırtan doğum günü paylaşımı

Tuvana Türkay, usta oyuncu Selçuk Yöntem'in doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile birbirlerine sarılırken çekilmiş bir fotoğrafı kalp emojisiyle paylaşarak "Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri" notunu yazdı. Sürpriz paylaşım, 'Tuvana Türkay ile Selçuk Yöntem aşk mı yaşıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Türkay olay olan paylaşımını ise bir süre sonra Instagram hesabından kaldırdı.

Tuvana Türkay ile Selçuk Yöntem sevgili mi oldu? Şaşırtan doğum günü paylaşımı

Oyuncu Tuvana Türkay, deneyimli oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem'in 67. doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. 29 yaşındaki Tuvana Türkay, Yöntem ile çekilen samimi bir fotoğrafı dikkat çeken bir mesajla paylaştı. Tuvana Türkay'ın paylaşımı ise sosyal medyada 'Aşkını ilan etti' şeklinde yorumlandı.

tuvana-ic1

"SENİN HAYAT SINIFINDA TEKRARA DÜŞMELİYİM"

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem'i etiketlediği paylaşımında, "Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara" notunu yazdı.

PAYLAŞIMINI KALDIRDI!

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile paylaştığı fotoğrafa kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum geldi. Ancak Türkay'n doğum günü paylaşımını bir süre sonra Instagram hesabından silmesi dikkatleri çekti.

SELÇUK YÖNTEM'DEN TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI

Usta oyuncu Selçuk Yöntem ise Instagram'dan yaptığı paylaşımda doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Yöntem paylaşımında,"Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok güzel gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım önemli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür ederim" notunu yazdı.

SELCUKK


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
eğer öylesi yuh sana derim.kızın veya torunun yaşındaki biri.
En azından ikiside bekar. Birde diğerlerini düşün, mesela şuan evli adamla parasını yemek için utanmadan gezen bir sarı çöp var bence ona sinirlen kardeşim ????
kıza da bişey söyle , sanki o sütten çıkma ak kaşık.
erkek tek suclu olmaz bu iste. kizda ergen deil
gerçekten yuh yani. bu güzellikle...
yok dahA neler. saka yapilirda bu kadar da olmaz yani !!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler