SPOR

UEFA, PSG hakkında verdiği FFP kararını yeniden gözden geçirecek!

PSG'ye bir kez daha FFP şoku! UEFA Finansal Kontrol Kurulu, Mbappe ve Neymar transferleri nedeniyle PSG’ye Katar Devleti ile ‘finansal doping’ yaptığı için yeniden soruşturma açma kararı aldı.

UEFA, PSG hakkında verdiği FFP kararını yeniden gözden geçirecek!

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Araştırma Komisyonu, Galatasaray'dan sonra Paris Saint-Germain (PSG) kararını da yeniden gözden geçirecek.

UEFA'dan yapılan açıklamada, finansal fair play kuralları kapsamında Fransız PSG Kulübü hakkında geçen ay tamamlanan soruşturmanın, yeniden incelenmesi için UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Araştırma Komisyonuna gönderildiği belirtildi.

Açıklamada, kararın nedeni ya da incelemenin ne zaman sona ereceği konusunda bilgi verilmedi.

UEFA'nın daha önce aldığı kararda, PSG Kulübünün soruşturmasının kapatıldığı ve kulübün futbolcu transferlerinin UEFA şartlarıyla uyumlu bir şekilde yapıldığı kaydedilmişti.

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Araştırma Komisyonu, Galatasaray ile yapılan anlaşmayı da yeniden inceleme kararı almıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Uefa psgye ceza verebilecek güce sahip mi göreceğiz bakalım.
kluplerin başına sözde,yönetici,başkan,sponsor,hissedar vs. adı altında çöreklenen haramzade,soyguncu,kara para aklayıcı vergi kaçakcısı mafya bozuntusu kişilerin ,klupleri nasıl alet edip,sporu ne hale getirdiklerinin tipik bir örneği...haa bi de bahis masalarına klupleri peşkeş çekmek için türeyen tipler var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler