Uyuşturucu Bu Kadını 10 Yıl İçinde Neneme Döndürmüş!

Uyuşturucu kötüdür arkadaşlar. Daha kaç kez söyleyeceğiz? Güzel güzel eskimek, yaş almak varken erkenden mezara girmeyin, çirkinleşmeyin!

Uyuşturucu Bu Kadını 10 Yıl İçinde Neneme Döndürmüş!

23 kez uyuşturucu yüzünden tutuklanan, hapis yatan ve tedavi gören Sarah Wulchak 10 içinde ne hale geldi...

2013 Eylül ayında bir miktar uyuşturucu ile yakalanan Sarah Wulchak şartlı tahliye ile serbest bırakıldı.

Sarah tahliye olmasından çok değil tam 1 ay sonra yeniden uyuşturucu yüzünden yakalandı ve 2 sene ceza aldı. Aslında bu Sarah için çok iyi bir kurtuluş şansıydı...

Nisan 2005'te hapishaneden çıkan Sarah ne şanstır ki 2005 Haziran ayında yeniden uyuşturucu ile yakalandı. İçeride kaldığı süre zarfında Sarah sağlığına kavuşmuştu ama bağımlılığından kurtulamıyordu.

Kefaleti ödenince 15 gün tutuklu kaldığı yerden kurtulan Sarah uslanmıyordu! Mart ayında kendisini yeniden hakim karşısında buldu. Sarah bitik gözüküyordu!

Artık hapis yatmasının çare olmayacağına karar veren savcılar onu hastaneye sevk etti ama Sarah kaçtı ve 2006 yılında kızına hamileyken uyuşturucuyla yakalandı.

Fazla uyuşturucu kullanmaktan 4.5 aylık çocuğunu düşüren Sarah'ın psikolojisi daha çok bozuldu ve daha çok uyuşturucu temin etmeye başladı. Sarah 2007 yılında yeniden tutuklandı.

2007 Ağustos ayında Sarah'ın hapishane içerisinde de uyuşturucu temin ettiği gözlemlendi... Sarah düzeleceğine daha kötü oluyor, uyuşturucuya daha çok bulaşıyordu.

Son tahliyesinden henüz 6 ay geçmişti ki 2010 yılında Sarah demir parmaklıklara yeniden döndü. Sarah'ın bu kadar sık yakalanmış olmasına kimse anlam veremiyordu.

2011 yılında Sarah bu sefer bir ihbara kurban gitmişti. Ama o gün üzerinde hiçbir uyuşturucu maddeye rastlanmadı. Ama kanında bol miktarda eroin olduğunu herkes biliyordu. Sarah serbest kaldı...

Şubat 2013 yılında Sarah hırsızlık suçundan göz altına alındı. Sarah çalışamadığı için çalarak uyuşturucu temin ediyordu. Delil yetersizliğinden serbest bırakıldı.

Aralık 2013 yılında Sarah çıplak bir halde karakola getirildi. Uyuşturucu komasına girmiş ve fuhuş yaptığı adamlar tarafından dayak yemişti.

Ve sonunda Sarah altın vuruşla hayatına son verdiğinde henüz 37 yaşındaydı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler