SPOR

CANLI

Vedat Muriqi ve Serdar Aziz'in koronavirüs sonucu açıklandı!

Vedat Muriqi ve Serdar Aziz'in koronavirüs sonucu açıklandı!

Serdar Aziz ve Vedat Muriqi'nin menajeri Haluk Canatar yaptığı açıklamada, Vedat Muriqi ve Serdar Aziz'in koronavirüs test sonucunun belli olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımından bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulgularına rastlandığını açıkladı. Bu konu ile ilgili henüz isim verilmezken açıklama resmi internet sitesinden yayınlandı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan koronavirüs testi sonrasında bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlandığını açıkladı.

"6 KİŞİDE TESPİT EDİLDİ"

Ali Koç, "Fenerbahçe Beko takımımızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yapılan muayeneler neticesinde 6 kişinin, bunların hepsi sporcu değil, şüpheli bulgulara rastlanmıştır. Numuneler Sağlık Bakanlığı'na gönderildi. Bilgi gelince bilgilendireceğiz." dedi.

"ZOR GÜNLER BİZİ BEKLİYOR"

Ali Koç, "Zor günler bizi bekliyor. Görünen o ki bu zor günler bir mühlet daha devam edecek. Konuyla ilgili sosyal medyadan çok şey öğreniyoruz. Ortaya atılan felaket senaryolarından etkileniyoruz. Sizlerden ricam kaygı ve korkularınızın hayatınızı yönetmesine müsaade etmeyin." ifadelerini kullandı.

VEDAT MURİQİ VE SERDAR AZİZ'İN SONUÇLARI AÇIKLANDI!

ET9tqsxXsAMPi8O

Serdar Aziz ve Vedat Muriqi'nin menajeri Haluk Canatar yaptığı paylaşımda, Vedat Muriqi ve Serdar Aziz'in koronavirüs test sonucunun negatif çıktığını açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Yahu arkadaş bu test tamamda bugun temiz cıkar yarın artı cıkar dikkatli olmak lazım bulaşmaması için gerekli tedbirler alınmalı yok negatif çıktı yok bilmem ne sporcuların falan dikkat etmeleri lazım bugun çıkmaz yarın çıkar dikkat şart dikkat
Negatif cıkmıstır diyerek sarmak dolas boy göstergesi yapmak nedir cahilmisiniz yarın pozitif cıkarsa nolacak bu sarılmanın cezasının bedeli nedir haberin varmı ? Akıllı olun biraz yahu
Takım
O
Av
P
Geri Dön