Victoria's Secret mankenleri balık etli olsa nasıl olurdu?

Bir YouTuber, 'Modeller balık etli olsalardı nasıl görünürlerdi?' sorusuna cevap olacak nitelikte bir çalışmaya imza atarak dünyanın güzellik algısını yeniden oluşturmaya çalışıyor. Ünlülerin fotoğraflarını tekrar canlandıran kadın, beyinlerde yer eden beden algısını da farklı boyutlara taşıyor. İşte o paylaşımlar...

Sierra Schultzzie adlı kadın, tamamen vücuduna güveniyor ve kibar davranıyor. Son projelerinden biri de bunu mükemmel bir şekilde kanıtlıyor. Sierra ikonik fotoğrafları yeniden yaratıyor, ancak kendi kişiliğini altüst etmeyen bir şekilde.

Çağımız sosyal medya dünyasında herkes birbirine benzemeye başlamışken ve belli bir güzellik algısı beyinlerde yer etmişken Sierra adlı bir YouTuber, bu durumu hem eleştirmek hem de önemli bir noktaya parmak basmak amacıyla farklı bir çalışmaya imza attı.
Bende ünlülere benzemeye çalışıyorum ama sadece giyim kuşamımla ya da verdiğim pozla diyen kadın bedeninden gayet memnun olduğunun ve doğallıktan yana olunması gerektiğinin de altını çiziyor.

Daha iyi sonuçlar elde etmek için Sierra, videografçı @rubensamuelcortez, fotoğrafçı @tonymoux ve yapımcı @sky.p dahil olmak üzere profesyonellerden oluşan bir ekiple birlikte çalıştı.

Marilyn Monroe'dan Britney Spears'a kadar, birkaç harika kadının en ünlü pozlarını yeniden yorumladılar. Fotoğrafçı Tony Moux, bunun bir parçası olmaktan gerçekten mutluydu. Ona göre bu, görüntüleri tersine çevirmekten daha fazlasıydı. “Böyle projelerde ve Sierra gibi insanlarla çalışmak bana ilham veriyor” dedi. “Güzellik endüstrisi hakkında olumlu bir farkındalık yarattı. Güzel bulduğumuz şeyin geçmişte dar bir görüşü vardı. Bu fotoğraf çekimleri bu vizyonu genişletmenin yalnızca bir yolu.” diyen Tony, önceden YouTuber ve influencer'larla çalışma konusunda önyargıya sahipti. Ancak, Sierra ile çalışmak fikrini değiştirdi. “Rasgele içerik yaptıkları ve nadiren işe yaradıkları fikri hiç de doğru değil. En azından Sierra durumunda. Onun yaptığı kesintisiz bir cesaret gerektiriyor.” Dedi.

İşte Sierra'nın algıları altüst eden o paylaşımları...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bazı balıklar balina herhalde
güzellik algısı sıfır bedende kalırsa balık etli insanların dramı yüksek olur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler