SPOR

Vladimir Petkovic: Türklerle oynamak keyifli olacak

İsviçre Milli Takımı teknik direktörü Vladimir Petkovic, EURO 2020'de Türkiye ile eşleşmelerini değerlendirdi. Petkovic, "Türklerle oynamak keyifli olacak. Aynı zamanda da çok zor olacak. Ama kazanma şansımız var" dedi.

Vladimir Petkovic: Türklerle oynamak keyifli olacak

A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2020'de yer aldığı A Grubu'ndaki rakiplerinden İsviçre'nin teknik direktörü Vladimir Petkovic, kura çekiminin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Türkiye'nin takımını gençleştirdiğini söyleyen Petkovic, "Türkiye ile aynı grupta yer aldığımız için mutluyum. Takımı değiştirdiler ve iyi oynamaya başladılar. Türklerle oynamak keyifli olacak. Aynı zamanda da çok zor olacak. Ama kazanma şansımız var" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
emin olun keyif alacaksınız...bekleyin geliyoruz.
Sizi sürklase edeceğiz Vladimir, sizinle kapanmamış bir hesabımız var.
Kusura Bakma Vladamir; ama seni İstanbulspor'dan beri çok iyi tanırım. Rahmetli Köbi Kuhn(RİP)ve ondan öncesi Chiristian Gross'dan devraldığın İsviçre milli takımı;Türk oyuncuları'nın yokluğundan,bütün Arnavut(Kosova)-Boşnak asılllı oyuncuları milli takıma adapte ederek büyük bir iş çıkardın ki;"HOPPPP SCHWEİZ (haydi isviçre)" sempatisi adı altında,elemelerde play-off oynayacak İrlanda Cumhuriyeti'ni geçerek finallere kaldın.Fakat nasıl İzlanda,Ukrayna;Türk milli takımına ters geliyorsa,bizim milli takım da size ters geliyor(her ne kadar 2006 Dünya Kupası Eleme Barajı'nda bizi eleseniz de!)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler