SPOR

Volkan Demirel antrenör kurbanı

Sakatlık sonrası kaleyi devralan ancak performansıyla eleştirilen Volkan Demirel’in antrenör kurbanı olduğu ortaya çıktı.

Volkan Demirel antrenör kurbanı

Kendisini diğer kalecilerle çalıştıran Orlandoni ile görüşen tecrübeli eldiven “Aynı idmanları yapmaya devam edersem sıkıntı yaşarım” diyerek şikayetini dile getirdi. Programda yapılan değişiklikle beraber Volkan’ın formu da yükselmeye başladı.

Fenerbahçe'de sakatlıktan kurtulduktan sonra sezona kötü başlayan isimlerin başında gelen Volkan Demirel’in antrenör kurbanı olduğu ortaya çıktı.

Geçen sezon Pereira’nın ekibine katılan ve Portekizli hocanın ayrılmasının ardından takımda kalan Paolo Orlandoni’nin milli eldiven için ayrı bir program uygulamamasının Volkan’ın performansını yükselmemesinin en önemli sebebi olarak gösterildi.

Geçirdiği ağır fıtık ameliyatı sonrası tatile bile fizyoterapistle çıkan ve sıkı bir çalışmayla planlanandan da önce sahalara dönen Volkan takım çalışmasına başladığında Orlandoni ile özel görüşerek şikayetini dile getirdi.

'Rekabete hazır değilim'

Tecrübeli file bekçisi durumunu “Ben ağır bir operasyon geçirdim ve tekrar sakatlanmak istemiyorum. Beni diğer 2 arkadaşımla aynı programda çalıştırıyorsun. Aynı idmanları yapmaya devam edersem sıkıntı çekerim. Çünkü şu an için gerideyim ve rekabet için hazır değilim. Eski gücüme tekrar kavuşmam için özel program gerekiyor. Bana bu konuda sen yardımcı olursun” sözleriyle ifade ederken hocasından yeni bir çalışma istedi.

Orlandoni de başta Volkan Demirel ile bu konu üzerinde anlaşama sağlayamasa da sonrasında ikna olarak yeni bir program hazırladı. Tarafların orta yolu bulması Volkan’ın performansının da yükselmesini sağladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
hangi salak bu haberi yazmış? o salağı hemen işten atın...başlık ne? haberin içeriği ne? bu onayı veren beyinsiz'i de unutmadım... o ne iş yapıyor....haberde kaleci antrenörü ile volkanın birbirlerine yardım etmesi söz konusu ve yapılması gerekeni yapmış.. birde başlığa bakın..
formu yükselmeye başlamış hahahaha gol yemediği maç yok dananın hangi formmuş o?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler