Watch GT 2 ile sağlıklı bir yaşama 'adım atın'

Hareketsizlik, dünya üzerinde ölüme neden olan risk faktörleri sıralamasında 4’üncü sırada yer alıyor. Bu nedenle uzmanlar, hareketsizlik tehdidinden korunmamız için günlük 10 ile 15 bin arasında adım atmamız gerektiğini söylüyor. Ancak yükselen hayat temposu yüzünden tüm bunları yapmaya zamanınız kalmayabiliyor.

Watch GT 2 ile sağlıklı bir yaşama 'adım atın'

Sizin yerinize hareketlerinizi kayıt altına alacak, adımlarınızı sayacak ve sizi hareket etmeye teşvik edecek bir HUAWEI Watch GT 2 her zaman yanımızda olmalı. Sağlığınız için size bir önerimiz var; bizce Huawei Watch GT 2’yi kolunuzdan #HiçÇıkartma ’yın!

SİZ SADECE HAREKET EDİN WATCH GT 2 ÇALIŞSIN

HUAWEI mühendislerinin insan sağlığı için geliştirdiği akıllı saati Watch GT 2 ile adım saymanın da ötesine geçiliyor. Watch GT 2, siz gün içinde hareket ederken, geç kaldığınız sınava yetişmeye çalışırken ya da gelen boş bir taksiye doğru hızlı adımlarla yürürken günlük olarak attığınız adımları sayıyor ve bunların istatistiğini tutuyor. Watch GT 2 kolunuzdayken, size sadece hareket etmek kalıyor.

1569479008__Q1A1124_Edit

SAĞLIĞINIZ İÇİN SİZE BİR ÖNERİMİZ VAR! #HiçÇıkartma

Hayatın yüksek temposundan uzaklaşmak için güzel bir müzik eşliğinde, düzenli ve tempolu yürüyüş yapmak da insan sağlığına iyi geliyor. Watch GT 2’niz kolunuzda olduğu müddetçe size sadece hangi müziği dinlemek isteyeceğinize karar vermek kalıyor.

O bir asistan gibi sizin yerinize tüm yürüyüş verilerinizi tutuyor, adımlarınızı sayıyor ve yürüyüşünüz bittiğinde size bir rapor halinde sunuyor. İşte HUAWEI Watch GT 2’yi #HiçÇıkartma ’mak için bir sebep daha!

saat1

DAHASI DA VAR…

Günümüzde zayıflamak hepimizin hayali. Bu hayali gerçekleştirmenin bir yolu da kalori hesabıyla beslenmekten geçiyor. Kalori hesabı yaparak günlük beslenmesini kontrol altına alan insanlar, gün içinde yaktığı kaloriyi hesaplamada zorluklar yaşıyor.

Neyse ki Watch GT 2 bu konuda da öne çıkıyor ve günlük attığınız adım ve yürüyüş istatistiklerinizi gözden geçirerek gün içinde yaklaşık olarak yaktığınız kaloriyi sizin yerinize hesaplıyor. Watch GT 2’nin bu özelliği sayesinde kalori hesabınızı kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Size sadece sağlıklı olduğu kadar lezzetli yemekleri yemek kalıyor.

week

WATCH GT 2 SİZİ ASLA YARI YOLDA BIRAKMAZ

Birçok akıllı saat günümüzde 1 veya 2 gün üzerinde pil süresi sunmuyor. Eğer bu akıllı saatlerden birine sahip olursanız, gece yarısı akıllı saatinizi şarja koymayı unuttuğunuzda bir dahaki günü şarjı olmayan bir saatle geçirmek zorunda kalıyor, hareket istatistiklerinizi alamıyorsunuz. Neyse ki Watch GT 2 onlara hiç benzemiyor. Watch GT 2 kolunuzdan #HiçÇıkartma ’dan tam iki haftaya kadar sunduğu pil süresi ile sizi hiç bırakmayan bir dost gibi her anınıza eşlik ediyor.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
sırf ürünlerini kakalamak için bi sürü riv tiv riv..saat beni kolumdan tutup sürükleyerek yürütecek mi? kaç adım atmışım onu sayacak.kalb atışını sayacak..bak helee özelliğe ne kaağ mühim ne kaağ mühim..ben yıllardır gidip geldiğim yolların değil kaç adım, kaç tane parka taşından dahi olduğunu biliyorum..bi taş eksilse anlarım:))
gazoz kapağına benziyor yaww
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler