Xiaomi’nin Ankara’daki mağazası daha açılmadan kapandı! İzdiham yaşandı…

Xiaomi Türkiye’nin Ankara Ankamall AVM’de gerçekleştireceği yeni mağaza açılışında yoğun izdiham yaşandı. Evofone yetkilileri, yoğun izdiham nedeniyle mağazayı daha açamadan kapattı. Açılış, daha sonra gerçekleştirilecek.

Xiaomi’nin Ankara’daki mağazası daha açılmadan kapandı! İzdiham yaşandı…

Xiaomi Türkiye, Evofone distribütörlüğünde 4. Mağazasını Ankara’ya açmaya planlıyordu. Bu mağaza için AnkaMall AVM’yi seçen yetkililer, bugün indirimli ürünlerin satışa sunulacağı ve çeşitli hediyelerin dağıtılacağı mağazanın açılışını gerçekleştireceklerdi. Ancak Ankaralı vatandaşların yoğun ilgisi, izdihama neden olunca açılış yapılmadan sonlandı.

ANKARA XİAOMİ MAĞAZASININ AÇILIŞI ERTELENDİ

Ankamall AVM’de İnsanların birbirilerini ezme tehlikesi atlattığı yoğun ilgiden dolayı yetkililer, düşünceli davranarak mağazayı kapattı ve Instagram üzerinden resmi hesaplar yoluyla yapılan açıklama ile mağaza açılışını ileri bir tarihe erteleme kararı aldı. Erteleme haberi sonrası, herkesin aklına açılışa özel kampanyaların devam edip etmeyeceği geldi. Evofone yetkilileri söz konusu açıklamada bu sorulara da cevap verdi.

evofone

EVOFONE’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Xiaomi Türkiye tarafından yapılan açıklamada, ‘’Açılışımız yaşanan aşırı izdiham nedeniyle iptal edilmiştir. Açılışa özel kampanyalarımız 15 gün boyunca geçerli olacak şekilde tekrar organize edilip, bu konu ile ilgili ikinci bir duyuru yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.’’ ifadelerine yer verildi.

Yani, bir sonraki nihai açılışta hem izdihamı önlemek hem de bugünü telafi etmek için açılışa özel kampanyalar 15 gün boyunca geçerli olacak. Xiaomi Türkiye ve Evofone tarafından gelecek yeni açıklamaları, Mi Store Türkiye ve Evofone resmi Instagram hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler