MAGAZİN

Yalı Çapkını'nın Asuman'ı Öznur Serçeler'in eşi bakın kim çıktı! Ünlü oyuncunun kardeşiymiş...

Cuma akşamlarının sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Yalı Çapkını'nda Seyran'ın eltisi Asuman karakterine hayat veren Öznur Serçeler'in özel hayatı merak konusu oldu. Güzelliği ve oyunculuk performansı ile büyük beğeni toplayan ünlü ismin eşi de kendisi kadar tanıdık çıktı...

Yalı Çapkını'nın Asuman'ı Öznur Serçeler'in eşi bakın kim çıktı! Ünlü oyuncunun kardeşiymiş...

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını'nda Asuman karakterine hayat veren Öznur Serçeler hem güzelliği hem de oyunculuk performansı ile çok konuşuluyor. Sempatik tavırları ile gönüllere taht kuran ünlü ismin özel hayatı da merak ediliyor. Meğer başarılı oyuncunun 7 yıldır aynı yastığa baş koyduğu eşi de en az kendisi kadar ünlü isimmiş...

Kayseri'de dünyaya gelen Öznur Serçeler, Mersin Üniversitesi'nde konservatuvar eğitimi almış ve sonrasında yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Öznur Serçeler 2

Öznur Serçeler 1

2011 yılında rol aldığı Nuri dizisiyle ekran yolculuğuna başlayan ünlü oyuncu, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Erkenci Kuş gibi projelerde rol aldı.

Öznur Serçeler 3

Öznur Serçeler 4

Şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı Asuman karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Öznur Serçeler'in eşi de tanıdık çıktı.

Öznur Serçeler 5

Öznur Serçeler 6

Öznur Serçeler, 2015 yılında fotoğrafçı ve kurgucu Yiğit Güven ile nikah masasına oturdu.

kardeşi

Yiğit Güven, daha önce Hazal Filiz Küçükköse, Leyla Lydia Tuğutlu, İlayda Akdoğan gibi ünlü isimlerin çekimlerini yapmıştır. Güven, aynı zamanda oyuncu Seda Güven’in de kardeşi.

öznur serçerler şi

Seda Güven, Yiğit Güven ve Öznur Serçeler sosyal medya hesaplarında sık sık birlikte paylaşım yapıyorlar.

öznur serçeler eşi 2

öznur serçeler 7

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler