MAGAZİN

Yargı dizisi 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Katilin kim olduğu ortaya çıkıyor mu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın 20. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yargı'da katilin kim olduğu ortaya çıkacak mı? İddianameden sonra Ceylin oldukça yıkılmış durumdadır. Ilgaz ise Ceylin'i sakinleştirmeye çalışır. Niyazi ise okların ters dönmesiyle potadan çıkmıştır. Gerçekler belli olacak mı? Ceylin, Niyazi'yi hatırlayacak mı?

Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı ve Uğur Aslan'ın yer aldığı Yargı dizisi 20. yeni bölümüyle 13 Şubat Pazar akşamı ekranlarda olacak.

YARGI SON BÖLÜM ÖZETİ

Birlikteyken her sorunun üstesinden kolayca gelebilen Ceylin ve Ilgaz hiç ummadıkları bir problem ile karşı karşıyadır. Onlara güç veren bu yoldaşlık, istemeden de olsa başlarına başka belalar açacak gibidir.

Adalet anlayışı tartışılmaz olan Pars Savcı’yı zor günler ve geceler beklemektedir. Doğru bildiği gerçekler ile ortaya atılı beyanların karışıklığı, onu hem kendisi hem de adalet anlayışı arasında bir seçim yapmaya zorlayacaktır.

61fceb2f44539522d4e0f30b

Hem Lâçin’in ihanetiyle hem de oğlunun davasıyla cebelleşen Yekta Tilmen’i ise, her iki meselede de elini güçlendirecek yeni deliller beklemektedir.

61fceb2f44539522d4e0f30f

Ceylin’i aklamak için elinden geleni ardına koymayan Ilgaz, bir yandan da kendisini karalayan bir oluşumun içine düşmüştür.

61fceb3044539522d4e0f318

Bir hukuk savaşı olarak başlayan “aklanma” süreci, cepheleri de iyiden iyiye belli ederek gerçek bir savaşa dönüşmek üzeredir. Ilgaz ve Ceylin etraflarına sızdırmadan her şeyi usulünce halletmeye alışık olsalar da atılan çamur etrafı kaplayacak kadar kirletecek gibidir.

61fcec2244539522d4e0f32e

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler