Yasak Elma'da Ender'den Yıldız'a şok teklif! Yasak Elma 33. yeni bölüm fragmanı izle!

Yasak Elma dizisi 32. son bölümüyle 11 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde, Yıldız Ender'le iş birliği yapmanın bedelini ağır ödedi. Yasak Elma'nın yayınlanan 33. yeni bölüm fragmanında ise Yıldız, Ender'e 'Senin yaşın geçti, unutuyorsun. Biz seninle düşmanız' diyor. Ancak Ender rest çekerek Yıldız'ı yeniden hakimiyeti altına alıyor. Ender, Yıldız'a kendisi için yapacağı şeyi söylüyor. İşte Yasak Elma 33. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma 11 Şubat Pazartesi akşamı 32. son bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut'un paylaştığı Yasak Elma'nın son bölümünde, Yıldız Ender ile kazdığı kuyuya düşerken, Zehra ile Kemal ise evlendi.

Ender, Yıldız'a yardım ederken ona kuzen darbesi indirmeyi de ihmal etmiyor. Zeynep Yıldız'ın suçunu üstlenmek zorunda kalıyor ama Yıldız'ı da affetmiyor. Yıldız kardeşinin ona sırt dönmesinin öcünü Caner'le alıyor. Ender Caner'in ona sırt dönmesi ile deliye dönüyor.

Yıldız, Ender’le iş birliği yapmanın bedelini ağır ödeyince, ibresini Ender’e çevirir ve Ender’i hiç beklemediği yerden vurur. Alihan’a gelen sürpriz paket, onun tüm hayatını ve aldığı kararları sorgulamasını sağlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Nasıl dizi bu yahu hep bir entrika yeter artık bir haftayı da entrikasız geçin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler