Yasemin Şefkatli'nin hamilelik haberlerine İdo'tan tepki!

İdo Tatlıses, önceki gün sevgilisi Yasemin Şefkatli ile İstinye Park’taydı. Bir süredir hamile olduğu konuşulan Şefkatli ile ilgili iddialara tepki İdo'dan geldi.

Yasemin Şefkatli'nin hamilelik haberlerine İdo'tan tepki!

İbrahim Tatlıses'in oğlu ido Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu iddialarına sert çıktı.

İlişkilerin ikinci kez şans veren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çiftin paylaştıkları aşk pozlarındaki detay dikkatli gözlerden kaçmamıştı. Yasemin Şefkatli'nin fotoğraflarda karnını tutması dikkat çekmiş sonrasında İdo Tatlıses'in de, Yasemin Şefkatli'nin karnını tutması hamilelik iddialarının ortaya çıkmasına neden olmuştu.

5d789d727152d82cf4936739

Bu iddiaların ardından bir süredir açıklama yapmayan çift en sonunda sessizliğini bozdu. İdo, Şefkatli'nin hamile olduğu iddiasını sert bir dille yalanladı.

İdo açıklamasında "Henüz sevgiliyiz. Bizim ailelerimiz var. Cahil insanlar değiliz. Böyle bir şeyin olması imkansız" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
abi ne kadar saçma haberler ya bize ne idodan sevgilisinden iş dünyasıyla ilgili piyasayla ilgili haberler yapın yahu ortalıkta bir sürü işsiz insan var iş bekleyen ido veya başka bir ünlü eminim kimsenin umrunda değildir
kardeşim magazin bu! beğenmeye bilirsin ama senin mi haberini yapacaklardı. ünlü kimse onun haberi oluyor. bir de okuyup altına böyle kalın bir yazı yazmanda saçma.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler