SPOR

Yasin Öztekin'in Bursaspor ile sözleşme imzalaması bekleniyor

Bursaspor transferde harekete geçti ve Galatasaray'la sözleşmesi sona eren Yasin Öztekin'le sözleşme imzalayacağı iddia edildi. Bursaspor'dan yapılan açıklamada Yasin Öztekin'in transferinin gündemde olmadığı belirtildi.

Yasin Öztekin'in Bursaspor ile sözleşme imzalaması bekleniyor

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Galatasaray'dan Yasin Öztekin ile prensip anlaşmasına vardıkları yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Yasin Öztekin ile bırakın anlaşmayı görüşmedik bile." dedi.

Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, birkaç gündür medyada Galatasaray'dan Yasin Öztekin ile prensip anlaşmasına vardıkları yönünde haberlerin yer aldığını belirtti.

Söz konusu haberlerin doğru olmadığını vurgulayan Ay, "Bu haberler nasıl çıkıyor bilemiyorum. Yasin Öztekin ile bırakın anlaşmayı görüşmedik bile." ifadelerini kullandı.

Ay, yeni sezonda güçlü bir takım oluşturmak adına yönetim, teknik heyet ve oyuncu izleme ekibiyle titiz bir transfer çalışması yürüttüklerini aktararak, "Sonuçlandırdığımız transferleri kamuoyuyla paylaşıyoruz. Yasin Öztekin ile prensipte anlaşmış olsak onu da açıklarız. Kulübümüzden resmi bir açıklama yapılmadığı sürece taraftarlarımızın bu tür haberlere inanmamalarını rica ediyorum." diye konuştu.

Bu arada, Bursaspor Kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Bir süredir basında yer alan 'Bursaspor, Yasin Öztekin ile prensip anlaşmasına vardı.' haberleri gerçeği yansıtmamaktadır." denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Bursa'da yapamaz.Bursa seyircisi her maç küfür eder.Bakınız Bilal örneği
fenev bjk den sonra en nefret edilen taraftar bursada.gidilmez oraya
oh be bu emek hırsızı Sivas'ımıza Sivas spora gelmedi çok şükür Rabbime yoksa takımı bırakacaktık direkten döndük
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler