Yayalar için 'kırmızı' alarm! Polis böyle tespit etti, ceza yazdı

Isparta’da yayalar için kırmızı ışık denetimi yapan polis ekipleri, göre göre ihlal yapan yayalara cezai işlem uyguladı.

Polis kamerasıyla kayıt altına alınan kırmızı ışık ihlalleri sonucu, yaklaşık 1,5 saatte, 7 yayaya toplam bin 645 lira tutarında cezai işlem uygulandı.

Yayalar için 'kırmızı' alarm! Polis böyle tespit etti, ceza yazdı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 92 yorum
adamlarda para kalmadı uçana kaçana yürüyene ceza.
işinize gelince Avrupa'da yok öyle yok böyle dersiniz ama ihlal olup ceza gelince devlette para yok. uyacaksın kardesim kurallara uyacaksın. yabanci yapinca helal olsun burda olunca kral çıplak yok oyle mantık. herkes uzerine duseni yapacak.
@haci_beyli_1982 helal olsun be
@haci_beyli_1982 seçimlerden dolayı bütçe açık veriyordu şimdi trafik çalışmaya başladı ağustosta bütçe kesin fazla verecek berat çıkacak konuşacak sende alkışlayacaksın.
@rizavardar54 son senelerde mi akıllarına gelmiş peki avrupaya ayak uydurmak? Kendinizi kandırmayı bırakın "ses kayıtları montajla, kandırıldıkla" ceplerini doldurup milletin cebinde ki paraya göz koyan yöneticileri desteklemenin hiçbir anlamı yok!
@rizavardar54 aynen katılıyorum ancak. yolun ortasında aracını bırakıp polise başında bekleyeceksin ..yada ceza yazmak isteyen polisi tokatlayan vekil yada ayrıcalıklı olduğunu düşünenlere öncelikle ibretlik ceza vereceksin. sonra garibana her halukarda yazarsın.itiraz eden de çıkmaz.)). mesela bugun haberlerde vardı..kız arkadaşını döven sonra aracıyla vatandaşın üzerine saldırıp 7 kişiyi yaralayan anne hakim baba savcının oğluna da ibretlik ceza vereceksin ki insanlar da adil yargı olduğuna inanacak.
@haci_beyli_1982 Kesinlikle katılıyorum.
Ben nasıl bekliyorsam kırmızı ışıkta sende bekleyeceksin , su bin ne özelliğin var.
Bu showmen emniyet mudurlerinin showu..Ayrica helal olsun diyen arkadaslara da iki cift lafim var..ADALET herkes için olmalı, kural da her zaman gecerli olmalı..o şehirde neden sadece 7 kisiye ceza yazdilar? belki günde 7 bin kişi ihlalli gecis yapiyor? madem kuraldan adalaetten bahsediyoruz oyleyse devletin kurumlari da adil olmali..Ayrica her seyimiz Avrupa oldu da bir tek trafik mi kaldi..Avrupali 10 bin lirasina Mercedese Audiye bile binebiliyor sen 10 bin lirana hangi arabayi alabiliyorsun..Avrupali bir maaşına 2 ton mazot alabiliyor sen kaç litrecik alabiliyorsun?
böregi :: sadece iki sonraki haberi oku oda ısparta yolu üzeri söylenileni anlaman için canının yanmasımı gerekiyor ailenden çocuklarından birinin canının yanmasımı gerekiyor ozaman da kuralcı olursunuz ...
devlete para lazım beyler aza yapsan polisi bulamassın 2 saatte zor gelirler işgüzarlıktan başka bişey degil demekki ıspartada trafik polisi bollugu var
Yaya geçidi kullanan ama kırmızıda geçenlere yazmışlar. Çok güzel. Peki yaya geçidinden geçmeyenlere yazmışlar mı? Dostlar alışverişte görsün
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler