Yaza girerken yeme alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir etkinlik: Yeme Farkındalığı Festivali!

15 Mayıs 2018, Bodrum - Maksimum Yaşam tarafından düzenlenecek olan 3 günlük “Yeme Farkındalığı Festivali” 25-27 Mayıs tarihlerinde Gümüşlük Zemda Hotel’de gerçekleşecek. Aç kalmadan ve vücudun sağlık dengesini bozmadan, yeme farkındalığını geliştirerek hızlı ve kalıcı zayıflamanın mümkün olduğunu göstermeyi hedefleyen bu etkinlik hem Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gümüşlük’te keyifli bir mola hem de sağlığınız için kendinize vereceğiniz bir hediye fırsatı sunuyor.

Yaza girerken yeme alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir etkinlik: Yeme Farkındalığı Festivali!

İnteraktif söyleşilerden kundalini yoga seanslarına, nefes ve psikodrama çalışmalarından meditasyonlara kadar farkındalık artırıcı aktivitelerin yer alacağı bu festivalde, sağlıklı menü örnekleri ve yeme farkındalığı pratikleri de katılımcılara sunulacak. “Yeme farkındalığı Festivali”ni sağlıklı beslenme ve bilinçli kilo kontrolü ile ilgili tüm konuların meraklıları ile buluşacağı keyifli bir etkinlik olarak düzenleyen Maksimum Yaşam ekibi, bu etkinliği Bodrum’da kalıcı bir gelenek haline getirmeyi hedefliyor.

Etkinlik hakkında konuşan Maksimum Yaşam’ın kurucusu İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Halil Ertürk, katılımcıların yeme isteğinin neden ve nasıl oluştuğu hakkında yeni anlayışlar geliştireceğini belirtti. Dr. Ertürk; “Misafirlerimizin, açlık ve tokluk kavramlarını yeniden anlamlandırarak yeme alışkanlıklarını kökünden ve kalıcı olarak değiştirebilecekleri temelleri deneyimleyeceği bu 3 günlük lezzet ve sağlık dolu etkinlik, Maksimum Yaşam’ın zengin etkinlik programının bir parçasıdır.” dedi.

Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek olan ve zayıflamak isteyen ya da kilosunu sağlıklı ve dengeli bir biçimde korumayı amaçlayan herkes için çok etkili pratiklerin ve bilgilerin paylaşılacağı bu dopdolu etkinlik için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. 3 günlük konaklama dahil seçeneklerin yanı sıra günlük konaklamasız girişlerin de mümkün olduğu opsiyonlar için Maksimum Yaşam - 0252 363 04 34 no’lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

MAKSİMUM YAŞAM HAKKINDA

Bodrum’da ideal sağlık ve bilinçli yaşam alanlarında faaliyet gösteren Maksimum Yaşam; uzman doktor, diyetisyen, gastronom, psikolog, içsel sanatlar uzmanı ve egzersiz eğitmenlerinin kılavuzluğunda hazırlanan bireysel programlarla, misafirlerinin sağlıklı, mutlu ve uzun yaşama giden yolları keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir merkezdir.

Bodrum, Konacık’taki merkezde sunulan sağlık programları ve diğer hizmetlerin yanı sıra otelde konaklamalı programlar ve etkinlikler düzenleyen Maksimum Yaşam, organ sistemleri ve/veya hastalık odaklı olmak yerine bütünsel bir yaklaşımla sağlığın ölçüldüğü ve geliştirmeye yönelik sonraki adımların planlandığı bir sistem uygulamaktadır. Maksimum Yaşam’ın doktor, beslenme uzmanı, psikolog ve egzersiz eğitmenlerinden oluşan ekibi, danışanlarının kişisel yolculuğuna eşlik ederek ideal sağlığa adım atmalarına yardımcı olmaktadır.

“Daha Hafif, Daha Sağlıklı, Daha Mutlu ve Daha Enerjik Sen İçin Maksimum Yaşam” sloganı ile yola çıkan merkez, sağlığın sadece fiziksel değil aynı zamanda zihinsel, duygusal ve ruhsal etkilerin dinamik dengesinin bir sonucu olduğu bilincindedir ve bu bilinci yaymayı amaçlamaktadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler