MAGAZİN

Yeni anne olan Özge Özder 'Sadakatsiz' setine döneceğini açıkladı

Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsiz" dizisinde Derya karakterini canlandıran, doğum yaptığı için setlerden uzak kalan Özge Özder, çalışmaya başlayacağını açıkladı.

Yeni anne olan Özge Özder 'Sadakatsiz' setine döneceğini açıkladı

Setlere döneceğini açıklayan Özge Özder, sosyal medya hesabından şunları söyledi: "Beni merak etmişsiniz, çok haklısınız. Çünkü artık story atamıyorum. Anayım ben vaktim yok! Şaka bir yana gerçekten günler birbirine bağlanıyor. Her gün bir öncekinin aynısıymış gibi oluyor.

5fff3e5bc03c0d0e688be0b3 (1)

Hep aynı şeyleri yapıyor gibi oluyor ama aslında her gün birbirinden daha güzel. Story atmak biraz lüks kaldı. Evdeyiz, Luniş çok iyi. Her şey çok yolunda. Ben artık sete başlıyorum. Aylar sonra ilk defa saçımı boyatacağım. Bu hafta itibarıyla çalışmaya başlıyorum. Sormuşsunuz, diyet yapmıyorum. Yine sormuşsunuz, hiçbir şey uygulamıyorum.
5fec68e07af5071e3494696b

Lohusalıkta öyle şeyler yapmıyoruz biliyorsunuz. Yüzüme de herhangi bir uygulama yaptırmıyorum. Korse kullanmaya hayır, henüz başlamadım. Herkes Luna'nın yüzünü merak ediyor. Yakında 40'ı çıkacak zaten. 40'ı bir çıksın, bakacağız bakalım. Karar verirsiniz. Kime benziyor?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler