Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızları Mia Malkova ve Francia James tanga bikinileriyle havuz başında kutlama yaptı! Hayranları orada olabilmek için yalvardı

  Yetişkin film yıldızları Francia James ve Mia Malkova, dünyaca ünlü bir yetişkin içerik platformunda paylaştıkları ortak bir çalışmalarının çok satması üzerine bir kutlama düzenlediler. İkili bunun için tanga bikinilerini giyip el ele tutuşarak bir havuza girip keyif yaptı. O anların görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

  Yetişkin film yıldızları Mia Malkova ve Francia James tanga bikinileriyle havuz başında kutlama yaptı! Hayranları orada olabilmek için yalvardı

  Mia Malkova ve Francia James, yakın zamanda ses getiren bir iş birliği yaptı ve üstün bir başarı elde ettiler. Bu başarıyı kutlamak için de sosyal medya hesaplarında bir video paylatılar.

  0_Screenshot-2022-11-09-at-07522

  Instagram'da 198.000'den fazla beğeni alan videoda, Malkova ve James'in tanga bikini takımları içinde el ele suya indikleri görülüyordu.

  ÖVGÜ YAĞDI

  0_Screenshot-2022-11-09-at-07521

  Hayran ses getiren iş birliği gibi bu videoyu da övgü yağmuruna tuttu. Birçok kullanıcı çiftin birlikte çalışmasını ne kadar sevdiklerini anlatan yorumlar bıraktı.

  1sorizkmnsq91

  Birçok kullanıcı da orada onlarla olmanın ne kadar mükemmel olacağını dile getirmekle meşguldu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler