MAGAZİN

Yoğun bakımdaki Cem Özer'in doktorundan açıklama geldi

İstasyon filminin setinde düşüp bacağını kıran ve daha sonra ise yoğun bakıma alınan Cem Özer'in doktoru açıklama yaptı! İşte Cem Özer'in sağlık durumu

Yoğun bakımdaki Cem Özer'in doktorundan açıklama geldi

Ünlü sunucu ve oyuncu Cem Özer 12 gün önce Afyonkarahisar’daki film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı. Tedavi için İstanbul'a getirilen Özer'in sağlık durumu kötüleşti ve yoğun bakıma kaldırıldı.

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA

Özer'in tedavi gördüğü Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

12 gün önce sağ ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat edilmiş olan Sanatçı Cem Özer, 22.10.2018'de yara iyileşmesini görmekte olduğu Hiperbarik Oksijen Tedavisinin 5. seansı sonunda diğer hastaların çıkışından hemen sonra kabinden çıkmak üzereyken, İdiyopatik Epileptik Atak (sara nöbeti) geçirmeye başlamış ve şuuru kapanmıştır.

Anında yapılan müdahale ve MR, BT ve diğer tetkikleri sonucu akciğerde bül rüptürüne bağlı pnömotoraks sonucu gelişen hava embolisi şüphesiyle Yoğun Bakım Ünitesi'ne alınmış, bir süre uyutularak yakından takip ve tedavi edilmesi planlanmıştır.

ESKİ EŞİ NURGÜL YEŞİLÇAY HAYRANLARINDAN DUA İSTEMİŞTİ

Özer'in eski eşi Nurgül Yeşilçay, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cem Özer'in yoğun bakımda olduğunu doğrulayıp hayranlarından dua istemişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön