SPOR

Yönetim ibra edildi!

Tartışmanın yaşandığı Beşiktaş'ın 2010 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda yönetim kurulu, mali ve idari bakımlardan ayrı ayrı oy çokluğu ile ibra edildi.

Yönetim ibra edildi!

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda 2010 dönemi yönetim kurulunun, idari ve mali bakımdan aklanması oya sunuldu. Yönetim kurulu, idari ve mali açıdan ayrı ayrı oy çokluğuyla ibra edildi.

Eski yönetici ve eski başkan adayı Murat Aksu ile beraberindeki bir grup, Demirören yönetimini idari ve mali açıdan ibra etmedi ve aleyhte oy kullandı. Ayrıca, Denetleme Kurulu da 2010 yılı için ibra edildi.

SIRA KONUSUNDA TARTIŞMA Kongre üyesi Mesut Parlak ve bazı kongre üyeleri konuşma sırasına tepki gösterdiler.

Parlak, elindeki konuşma metnini yırtarak sıralamanın adil yapılmadığını ve konuşmayacağını kaydederek salonu terk etti.

Toplam 25 üye konuşmak için başvuruda bulunurken, bazı üyeler sıralama ile ilgili sorunlar nedeniyle salondan ayrıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Beşiktaş yönetimini kutluyorum. İbra edilmelerinide önemsiyorum. Adamlar dünyanın adamını getirdiler, Türk futbolseverlerine dünya yıldızlarını seyrettiriyorlar. Sakat iversonuda böyle getirdiler. Ülkemin dövizleri varsın aksın, beşiktaşın kaynakları varsın gitsin, Beşiktaş şampiyon olamamış varsın olamasın. Bize ıskartası çıkmış, dünya yıldızlarını getirmişler ya, bunu hangi kulüp yapabilmiş, onun için Beşiktaşı çok önemsiyorum.ve Gönüllerin şampiyonudur diyebiliyorum.
fenerbahce yaptıya (roberta carlos) galatasaray yaptıya (hagi) beşiktaş yapınca neden zoruna gitti dostum
ibra için bir bardak suda fırtına kopardın demirören.artık beşiktaş demirörenin çiftliği değil diyenler bir daha düşünsün.babanın şirketlerini de böyle yönetirsen üç vakte kadar fukaralık kaderin olur.ayıptır.kockoca karakartalı avrupa kupalarına katılamayacak hale getirdiniz dengesiz mantıksız ve aşırı harcamalarınızla.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler