SPOR

Yunanistan'da federasyona mali polisten baskın

Yunanistan Mali Suçlarla Mücadele (SDOE) ekipleri, Yunanistan Futbol Federasyonunun (EPO) merkez binasına baskın gerçekleştirdi.

Yunanistan'da federasyona mali polisten baskın

Yunanistan Mali Suçlarla Mücadele (SDOE) ekiplerinin başkent Atina'nın Goudi semtinde bulunan Yunanistan Futbol Federasyonunun (EPO) merkez binasına baskın düzenledikleri bildirildi.

Yunan basınında çıkan haberlerde baskının, Yunanistan Futbol Federasyonunun 2017, 2018 ve 2019 dönemi mali durumu hakkında ilgili savcılığa yapılan şikayet üzerine gerçekleştirildiği ifade edildi.

Aralarında iki savcının da bulunduğu 30 kişilik ekibin araştırmasının önümüzdeki günlerde sonuçlanması bekleniyor.

Konuyla ilgili federasyon tarafından yapılan açıklamada, Yunanistan Mali Suçlarla Mücadele ekiplerinin mali denetim amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdiği ve ekipler tarafından talep edilen tüm bilgilerin kendilerine sunulduğu kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Devam edin; İktidarın belirli bir kısmı!!!! Gerisini bu global çerçevede herkes biliyor... (yazmama gerek var mı?....Fenerasyon,Tahkim,UEFA delegesi ile Sahaya Yunan PAOK Başkanı gibi inen Rize Camiası,Ali Koç ve......:))))) Ne yapsanız bomboş,hatta Konuyu Müslüman-Gayri Müslüman boyutuna ve hatta konuyu Avrupa Birliği çerçevesinin güvenliğindeki Batı Komşumuza taşısanız da SON MEGALO İDEA (Büyük Düş) çırpınmanız... Efharisto Para para Poli Fene-R-i-UM (Çok çok teşekkkürler FENERRUM)
@privat_ne_1966 yav he he.
sen ne anlatıyor yavf
@duygusuz_2005Tiiiiiiiii Ena muuuu Rembetiko! (Neeeeeeee biricik Devşirme!)Aşkolsuun... Ambleminde yer alan pırasa sapı görünümlü zeytin dalı,Doğunun Ortodokslarında anlam bulsun,Azınlık 3 unsuru içine alsın,kocaman bir Yonca yaprağında;Hellas,Armenian ile ters kuzey ve güney 2 üçgen mavi yıldız Siyonist Yuda-ibrani İsrael FENERİUM OLSUN. Ortaya gelip,dalga geçerek oynadığınız Rum halk dansı,bizden Siz DEVŞİRMELERE KAPAK OLSUN OPPPAAAAAAAA https://www.youtube.com/jmaWSRiRgFs
ney ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler