Zalim İstanbul 20. yeni bölüm fragmanı! İyileşen Nedim, Cenk ile Ceren için kavga ediyor! Zalim İstanbul son bölüm izle!

Zalim İstanbul dizisinin 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul son bölümde Karaçay Ailesi ve Seher'in ailesi Nedim'in sürprizi ile büyük şok yaşadı. Nedim ise intikam planlarını uygulamaya başladı. Zalim İstanbul'un 20. yeni bölüm fragmanı da Kanal D tarafından yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölümde Cemre'nin Nedim'e duyduğu aşk Cenk'i çileden çıkartıyor. Cenk ve Nedim karşı karşıya geliyor. Nedim ise Ceren ile bir anlaşma yapıyor. İşte Zalim İstanbul 20. yeni bölüm fragmanı.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı Zalim İstanbul'un 19. son bölümü 18 Kasım Pazartesi akşamı Kanal D'de yayınlandı. Zalim İstanbul'un 25 Kasım Pazartesi ekrana gelecek olan 20. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

NEDİM İNTİKAM İÇİN CEREN İLE ANLAŞIYOR

Zalim İstanbul 20. bölüm fragmanında ,Cemre'nin hisleriyle yüzleşmesini sağlayacak bir konuşma yapar. Nedim ile Cemre'nin arasındaki hisler Cenk'in canını fazlasıyla yakmaktadır. Cemre ise kendine bile itiraf etmekte zorlandığı hisleriyle baş başa kalır.

zalim2

İntikam planı için piyonunu bulmuştur. Cenk ve Nedim sonunda karşı karşıya kalır. Aralarındaki gerilim hızla tırmanmaya başlamıştır. Cenk ve Nedim arasında neler olacak?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 25 Kasım Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

zalim3

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

18 Kasım 2019 Salı günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 19. bölümünde Nedim, yavaş yavaş intikam planını uygulamaya başlıyor. Ceren'in kaldığı eve giderek ilk hamlesini yapıyor. Ceren, Nedim'deki değişim yüzünden büyük korku ve şaşkınlık yaşıyor. Anlam veremediği yakınlığı yüzünden tedirgin oluyor. Cemre, Nedim'in kendisinden uzak hallerinden dolayı büyük merak içindedir. Bir şeyler planladığı hissetse de, adını koyamıyor. Özellikle Şeniz ve Cenk, diken üstünde bir hayatın içine düşüyorlar. Hal böyleyken Nedim herkesi çok şaşırtan bir durum yaratıyor. Amcası Agah'ı bile karşısına alacağı bu hamle köşkte deprem etkisi yaratıyor.

Damla, annesi Şeniz ve babası Agah'ın ayrılma kararı karşısında kendince bir karar alıyor. Evi terk ederek telefonlarını kapatıyor. Şeniz ve Agah, Damla'yı bulmak için köşkte seferberlik ilan ediyorlar. Damla, yerini bir tek Civan'a söylüyor. Civan, Damla'nın yanına giderek ona kendince destek olurken, Cenk'in öfkesini üstünde topluyor. Cemre'nin, kendisini korkutan mesajı ile Damla'nın yerini bildirmek zorunda kalıyor. Damla eve döndükten sonra Cenk ve Cİvan karşı karşıya kalıyor. Seher, oğlu Civan ile Cenk arasındaki öfke dolu anlara şahit oluyor; fakat, nedenini anlamıyor...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler