Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  1 Nisan şakaları nasıl yapılır? İşte en güzel 1 Nisan şakaları

  Uzun yıllardır geleneksel hale gelen 1 Nisan şakaları eğlenceli anlar yaşatıyor. 1 Nisan'da pek çok kişi sevdiklerine yapacakları şakalar ile anılar biriktirmek istiyor. Sosyal medya ve arama motorları üzerinden en komik 1 Nisan şakaları paylaşılıyor. Peki, 1 Nisan şakası nasıl yapılır? İşte, en güzel 1 Nisan şakaları...

  1 Nisan Şaka günü ile birlikte sevdiklerine şaka yapmak isteyenler en yeni 1 Nisan şakalarını araştırıyor. En eğlenceli günlerden biri olan şaka gününde kimileri sevdikleri ile eğlenirken, kimileri de maruz kaldığı şakalar ile zor anlar yaşıyor. Siz de sevdiklerinizden önce davranıp şakalar hazırlayarak şakazade olmaktan kurtulabilirsiniz. İşte, en komik 1 Nisan 2021 şakaları...

  1 NİSAN ŞAKASI NASIL YAPILIR?

  1 Nisan Şaka Günü'nde insanların birbirine şaka yapması uzun yıllardır ritüel haline geldi. Bu günün ortaya çıkışı ile ilgili efsane göre; 1564 yılında Fransa kralı IX. Charles yılbaşını 1 Nisan'dan 1 Ocağa aldırır. 1 Nisan'ı sene başı olarak kabul edenler ile alay etmek amacı ile yapılan şakalar, bir süre sonra gelenek haline gelir. 1 Nisan'ı yılbaşı kabul edenlere ise "Nisan Balığı" adı verimektedir.

  EN KOMİK 1 NİSAN ŞAKALARI

  Kurban olarak seçtiğiniz iş arkadaşınızın oturduğu koltuğun altına hava korna bağlayın, ya da koltuğa Japon yapıştırıcısı da sürebilirsiniz. Tercih sizin!

  Fare ya da yılan gibi hayvanlardan korkan tanıdıklarınız için, bu hayvanların oyuncağını bulup arkadaşlarınıza ufak çaplı bir kriz yaşatabilirsiniz.

  Yine bir hayata küstürme şakası daha! Bulabileceğiniz herhangi bir iştah açan tatlının için bir şırınga yardımıyla mayonezle doldurun!

  Sevdiği bir ünlü, eski bir arkadaş ya da bir çizgi film karakterinin ismini, yakınınızın telefonuna kendi numaranızla kaydedebilirsiniz. Böylece 1 Nisan günü sabah erken saatlerde onu arayıp ya da mesaj atıp aklını karıştırabilirsiniz.

  Kola kutusunun içine gazoz doldurduktan sonra soya sosunu, kola rengini alana kadar doldurabilir, böylece annenizi yanıltabilirsiniz.

  Kremalı bisküvilerin içindeki kremaların çıkartıp diş macunu koyun, kardeşinizin ağzının alacağı şekli keyifle izleyin.

  Ev arkadaşınızın, şampuanı ya da diş macununa gıda boyası koyarak sabah sabah unutamayacağı bir şaka yapabilirsiniz

  Kuru soğana elma şekeri süsü verip kardeşinize ve aile üyelerine şaka yapabilirsiniz.

  Abajurun içine girmiş kağıttan böcek anneniz için oldukça korkutucu olacaktır.

  Ekran Resmi 2021-04-01 00.41.35

  Melemen hazırlayıp soğuduktan sonra şeker poşetine koyarsınız. Bunu ceketin içine saklayıp kalabalık bir ortama gidersiniz. Etrafa midesi bulanıyor imajı verip çaktırmadan poşetin içine kusma numarası yaparsınız. Etrafınızdaki insanların ilgisi size yönelince poşetin içine elinizi sokup melemeni elinizle yemeye başlarsınız.

  Arkadaşın sevgilisinin cep telefonu çaktırmadan alınır ve arkadaşa ayrılık mesajı çekilir. Akşam meyhaneye gidip şaka açıklanır.

  İş arkadaşınızın klavyesiyle yapılabilecek kesinlikle en iyi şey. Biraz tohum serpiştirin ve yeşillenmesini bekleyin.

  Kola kutusunun içine gazoz doldurduktan sonra soya sosunu, kola rengini alana kadar doldurabilir, böylece kurbanınızı yanıltabilirsiniz.

  Kapı tokmağının denk geleceği yere korna koyarak oldukça gürültülü bir şaka yapabilirsiniz.

  Kurbanınızın klavyesindeki harfleri söküp karıştırın!

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler