10 Kasım'da öğrencilerin Atatürk'e secde ettiği iddia edilen gösterinin bir benzeri daha ortaya çıktı

10 Kasım günü Atatürk'ü anma programı kapsamında düzenlenen gösterilerde öğrencilerin Atatürk'e secde ettiği öne sürülen görüntülere bir yenisi daha eklendi. Bu kez ortaya çıkan görüntülerse İstanbul'daki Beylikdüzü ilçesinde çekilmiş. Beylikdüzü Fatma Şensoy İlkokulu'nda velilerce kaydedilen görüntülerde öğrencilerin Atatürk fotoğrafının önünde eğildiği görülüyor.

İstanbul Ümraniye, Gaziantep ve Bursa'nın ardından Beylikdüzü’nde bulunan Fatma Şensoy İlkokulu’nda düzenlenen etkinlik kapsamında kürsüye çıkan çocuklar şiirler okudu. Etkinlikte bir çocuk elinde Mustafa Kemal Atatürk’e ait fotoğrafı tutarken, diğer çocuklarda Atatürk ilkelerinin yazılı olduğu bez şeritleri tutarak fotoğraf önünde eğildi. Görüntüler bir veli tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

TARTIŞMA YARATAN 10 KASIM KAREOGRAFİSİNİ KİM HAZIRLADI?

Türkiye'nin birçok yerinde görülen benzer görüntülerin aynı koreografi ürünü olması dikkat çekti. Öğrencilerin secde ettiği görüntüler Milli Eğitim Bakanlığı'nı da harekete geçirirken, skandal koreografinin kim tarafından hazırlandığını merak ediliyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Mustafa Kemal olmasa başkasının altına yatacaktık bunuda bir düşün eyy Salak veliler
sapık namussuzlar çocukların beynini yıkıyorlar nalet olsun .iyiysede kötüysede ölmüş gitmiş niye bokunu çıkarıyorsunuz
Saygı ile eğiliyorlar ne var ki bunda hemen çarpılıyor
sen ona saygı diyorsan bende sana başka bişey diyorum....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler