2016'ya Bomba Gibi Girmenizi ve Aynı Gazla Devam Etmenizi Sağlayacak 7 Sazlı Sözlü Etkinlik

Roxy Aralık 2015 boyunca sizi yılbaşı partisine hazırlayacak ve sonunda büyük finalle 2016'ya şahane bir giriş yapmanızı sağlayacak. Bu da yetmeyecek aldığınız gazla 2016'nın ilk ayında da seneyi muhteşem geçirmenizi sağlayacak. Nasıl mı? Sizi içeriğe alalım.

2016'ya Bomba Gibi Girmenizi ve Aynı Gazla Devam Etmenizi Sağlayacak 7 Sazlı Sözlü Etkinlik

19 Aralık // Cumartesi // Radyo Eksen Partisi

Radyo Eksen'in yayın hayatına başlayalı 15 sene olduğuna inanabiliyor musunuz? Yeni ve eski nesil Radyo Eksen severleri buluşturan bu partide jenerasyon farkını bir kenara bırakıp çılgınca eğlenebilirsiniz.

26 Aralık // Cumartesi // Adamlar

Kadıköy'ün delikanlıları Taksim'i fethetmeye geliyor. Daha önce yapmadıkları şey mi? Tabii ki değil. Adamlar, 2016'ya günler kala mizahi sözleri ve enerjik müziğiyle kıpır kıpır, hoppidi hoppidi bir konser için sizi bekliyor.

31 Aralık // Perşembe // Roxy & Radyo Eksen Yılbaşı Partisi

Hem Roxy, hem Radyo Eksen hem de yılbaşı partisi. Bu üçlü kombo ihtiyacınız olan eğlencenin çok daha fazlasını barınıdırıyor. Eh, size de 2016'ya çok şahane bir modla girmek yakışır zaten.

8 Ocak // Cuma // Warmup & Afterparty - Macit Kimyacı // B2b // Ali Kuru

2016'nın ilk Cuma gecesine yakışan müzik şöleninin reçetesi şöyle:

Stavroz DJ set

Macit Kimyacı

B2B

Ali Kuru

22 Ocak // Cuma // 20. Roxy Müzik Günleri Konserleri Koray Candemir & Özge Fışkın

Türk rock sahnesinin en iyi erkek vokallerinden Koray Candemir ve en iyi kadın vokallerinden Özge Fışkın, 20. Roxy Müzik Günleri kapsamında Türkçe rock sevenleri coşturacak.

23 Ocak // Cumartesi // Stanton Warriors

Dans etmeyi seviyorsanız, bacaklarınız kopana kadar dans etmeyi durduramayacağınız bir konser. İsteseniz de duramayacaksınız. O bacaklar ertesi günü ağrı sızı içinde kalacak ama buna değecek.

29 Ocak // Cuma // TYR

Avrupa'nın eeeeeen en en kuzeylerinden sıcak iklimlere (adamlar için öyle olsa gerek), İstanbulumuza gelecek Faroe Adaları mensubu bu güzide metal grubu, Ocak'ta Roxy'nin sahnesini şenlendirecek en ilginç müzisyenlerden. Viking abilerimize selam çakıyoruz.

Postere "tık de" dilediğin etkinliğe bileti kap


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler