26 binle başladı şimdi altın kaplama yatı var!

Nikki Eslami Kanada'da yaşayan bir genç kızdı. 17 yaşında Avustralya'ya gitti. Hukuk eğitimi alan genç kız avukat olmak yerine cebindeki 26 bin lira ile sosyal medyanın da gücüyle iş hayatına adım attı. Şimdilerde Eslami altın kaplama yat sahibi bir iş kadını. Ve bu başarı hikayesinde Kylie Jenner ve Cardi B. gibi ünlü isimlerin katkısı büyük.

Kanada'da yaşayan Nikki Eslami, 17 yaşında hukuk eğitimi almak için Avustralya'ya taşındı. Avustralya'da hukuk eğitimini tamamlayan Nikki Eslami, Kanada'ya geri döndü ve bir süre sonra yaşamının geri kalanını daha farklı bir iş yaparak geçirmek istediğine karar verdi. 4 bin 500 dolar sermaye ile (yaklaşık 26 bin lira) yeni kariyer hayatına başlayan Nikki Eslami yalnızca birkaç yılda işini milyon dolarlık bir şirkete dönüştürdü. İşte o başarı hikayesi...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
helal olsun sana bizim ülkede inek gibi yatan bayanlara duyurulur azmın zaferi böyle olur
Kadına ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir. Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür. Hz.Muhammed (s.a.v)
Sen nasıl bir insansın. Senin annen, kız kardeşin yok mu. Bayanlara nasıl böyle bir ithamda bulunabilirsiniz. Asıl inek sensin.
Ne yapacak piyasaya düşmüştür başka bu kadar parayı nereden kazanacak diye düşünüyorum
@muratcanby şu tip vücutla kazanamaz o kadar. hemen ... iş. neyse. güzel işler nedir. bikini kadın giysi işleri falan.
@muratcanby patronicelik yapmis. avukatlikta gizli isleri ogrenmis birilarinin yardimiyla.
Ne yapmış onu da yazsaydınız.
peruk yapmis
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler