MAGAZİN

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! İşte 26 Ekim Tuzak, Hayat Bugün, Gecenin Ucunda reyting sonuçları

Reyting sonuçları, 26 Ekim Çarşamba akşamı Tuzak, Hayat Bugün, Gecenin Ucunda dizilerinin ekrana gelmesinin ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. 26 Ekim 2022 Çarşamba günü yayınlanan dizi, program ve yarışmaların ekran ömrünü reyting sonuçları belirliyor. Birçok kişi internette konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. Peki, bu haftaki reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! İşte 26 Ekim Tuzak, Hayat Bugün, Gecenin Ucunda reyting sonuçları

Reyting sonuçları 26 EKim Çarşamba akşamı Kanal D’de O Kız, Star TV’de Gecenin Ucunda, Fox TV’de Bir Peri Masalı, ATV’de Kuruluş Osman, TV 8'de Tuzak, Show TV'de Hayat Bugün dizilerinin ekrana gelmesi sonrası merak konusu oldu. Total puan türünde Kuruluş Osman birinci sırada, O Kız yedinci sırada, Hayat Bugün sekizinci sırada yer aldı.

26 EKİM REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

Total puan türünde Kuruluş Osman birinci sırada, O Kız yedinci sırada, Hayat Bugün sekizinci sırada yer aldı.
AB puan türünde Kuruluş Osman birinci, Tuzak beşinci, Gecenin Ucunda yedinci, Hayat Bugün sekizinci, O Kız dokuzuncu oldu.
AB puan türünde zirvedeki isim yine değişmedi. Kuruluş Osman zirveye yerleşirken, Hayat Bugün beşinci, O Kız yedinci, Tuzak sekizinci, Gecenin Ucunda onuncu oldu.

GEÇTİĞİMİZ HAFTAKİ REYTİNG SONUÇLARI

19 Ekim reyting sonuçlarına göre total puan türünde Kuruluş osman birinci sırada, O Kız yedinci sırada, Gecenin Ucunda sekizinci sırada, Hayat Bugün dokuzuncu sırada yer aldı. Tuzak dizisi ise ilk ona giremedi.
AB puan türünde zirvenin sahibi yine Kuruluş Osman oldu. Beşinci sıraya O Kız, altıncı sıraya Gecenin Ucunda, yedinci sıraya Hayat Bugün, sekizinci sıraya ise Tuzak yerleşti.
ABC puan türünde ise Kuruluş Osman birinci sırada, Hayat Bugün altıncı sırada, O Kız yedinci sırada, Gecenin Ucunda dokuzuncu sırada, Tuzak onuncu sırada yer aldı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler