35 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, 20 yaşındaki üvey oğlu ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı

Rus sosyal medya fenomeni Marina Balmasheva, Instagram hesabından, üvey oğlu ile ilişkisi olduğunu açıkladıktan sonra, takipçileri tarafından topa tutuldu.

Rusya'da yaşayan ve Instagram fenomeni olan Marina Balmasheva'nın eski kocası katıldığı canlı yayında şoke eden itiraflarda bulundu. Marina'nın kendisi ile evli olduğu dönemde üvey oğluyla ilişki yaşadığını anlatan adam, "Bir gece üvey oğlumla cinsel ilişkiye girdiğini duyduğumda uyuyamadım" dedi. Canlı yayına bağlanan Marina ise bu iddiaları kabul edip şu anda çok mutlu olduğunu belirtti.

İLİŞKİSİ İÇİN DESTEK BEKLEDİ

35 yaşındaki Marina Balmasheva paylaştığı fotoğraflarla Instagram’daki 416 bin takipçisinin desteğini almayı umuyordu; ancak bunun yerine eleştiri yağmuruna tutuldu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Всем доброе утро. Пардон, что фото старое. Но сейчас как-то не до этого. Сегодня съездила на море, покатались с подругой. Хотела купить участок в Крыму. А потом проснулась... Но было очень ярко и красиво. ???? Много всего ходит в сетях сейчас. Кто-то спокойно, а кто-то разносит слухи. Я живу в Славянске-на -Кубани. Карантин пока не ввели. Много что работает, но кафе только на доставку или вынос. Люди по улицам гуляют, хотя немного. Школьники пока сидят дома. Насколько знаю, работники бюджетной сферы тоже. Автобусы между городами отменили. Непродовольственные магазины многие тоже закрыты. Наверное не все, но по Красной точно. Я стараюсь без необходимости никуда не ходить. Может для моего возраста вирус не опасен, но медицина наша как бы намекает, что не стоит рисковать, а то лечить будет нечем особо. Как у вас реально обстоят дела? Напишите город или населённый пункт и что вы видите сами? Только не «Соседка сказала» или по новостям. А сами, только своими глазами.

Марина Балмашева (@marina_balmasheva)'in paylaştığı bir gönderi ()

Marina şu anki erkek arkadaşı Vladimir’le 13 sene önce tanıştığında, Vladimir yedi Marina da 22 yaşındaydı. Marina’nın eski eşi Alexey Shavyrin’in oğlu olan Vladimir, Maria ile babası boşanana dek yaklaşık 10 yıl kadar birlikte yaşadı. Marina Instagram sayfasında Vladimir’le birlikte çekilmiş 13 sene öncesine ait bir fotoğrafla bugünden bir görüntüyü birlikte paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Всем добрый вечер. Интересно: какой Паблик первым утащит это фото???? Познакомились мы с Вовой, когда ему было семь. Он всегда был улыбчивым и смешным. Общались недолго, мама с ними переехала на Урал. Но разок, в первом классе, мы сидели в огороде: я собирала смородину, а он читал Чебурашку вслух???? Это было испытание для моей нервной системы. Потом ещё виделись раза три, до его 16летия. И потом он переехал на Кубань. Дальше есть две версии: моя и не моя. В какую именно верить - Личный выбор каждого. Моя версия: я ушла просто потому, что пора было уходить. Несколько лет было состояние «не в своей тарелке». Я поняла, что могу сама обеспечить семью, есть где жить и в 35 мне не хочется ставить на себе крест. Не моя версия: я ушла к Вове. Многие считают, что повлияла Пластика и блог, но все забывают, что время или сводит или разводит людей. В нашем случае-развело. Внешность. Мне далеко до идеалов. Прям как до Москвы в позе рака, но и переживать по этому поводу уже не интересно. Надолго это или нет: ни у кого нет гарантии. Никогда. Деньги. Много кто на это клонит. Скажу прямо: я трачу на детей сейчас больше, чем на Вову. Я не помню, когда что-то ему покупала. Машина? Она у меня появилась после начала отношений, да и за руль он не просился ни разу. «Ему с тобой удобнее». Ну, так и раньше он жил неплохо ????????‍♀️ Без меня. Значит , между нами всё же есть что-то искреннее. А как долго это продлится: никому неизвестно... В Сторис сейчас закину его тетрадку с первого класса ???? очень смешно задачу решал. @vladimir_shavirin

Марина Балмашева (@marina_balmasheva)'in paylaştığı bir gönderi ()

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORLAR

Marina’nın Rusça yaptığı paylaşımda “Hayatın neler getireceğini ve seni gülümseten biriyle ne zaman tanışacağını asla bilemezsin. Biliyorum, bazılarınız bizi yargılayacak bazılarınızsa destek verecek; ama biz mutluyuz ve aynısını size de dileriz” yazıyor.
Marina, erkek arkadaşıyla birbirlerine çok aşık olduklarını, şu sıralar düğün planı yaptıklarını ve gelecekte de çocuk planladıklarını söyleyerek ilişkisini savundu.

Kilo verme hikayesini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla yüz binlerce takipçi kazanan kadın, geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka biri haline geldi.

"ONLARI DUYDUM, TEK KELİME DAHİ ETMEDİM"

Eski eşi ve oğlunun ilişkisi hakkında Rus televizyon programı Pyramoy Efır’a konuşan Alexey, ilişkilerini bu sene Mart ayında öğrendiğini söyleyerek “Bir gece onları seks yaparken duydum ve uyuyamadım. O zaman Marina’nın beni oğlumla aldattığını anladım. Marina birkaç dakika sonra gelip yanıma uzandı ve ona duyduklarım hakkında tek bir kelime dahi etmedim” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
işte bu yüzden İslam en güzel en ahlaklı dindir. dinimizce bu en başta yanlış yani erkek çocuğu olan bir adamla o kadın evlense bile o erkek çocukla aynı evde kalamazdı
Yani adam ikinci kez evlenirse, ilk evlilikten olan çocuğunu sokağamı atın yazıyor kitabında?
Bunlatın yaptığı kansızlıktır dinle alakası yok bu kadar basit
@kalkan_m_1985 babası ile evlendiği çocuk kendi çocuğu gibidir.. ebedi nikah düşmez. yani aynı evde kalabilir . ama dikkatli olmak şart tabi
@kemal_golge_1959 Bizim yani Türklerin toplumsal ahlakına göre tabiki düşmez. Annenin üvey oğluda olsa nasılki evlenmesi ayıplı ise, Babanında üvey kızı ile veya gelini ile evlenmesi ayıplıdır bize göre. Ama ne yapacaksın Allahın Rusu işte. Şimdi bu Rusa sorsak ayıp değilmi diye? oda bize kalkıp demez mi? Peygamberinize helal de bana mı haram diye?
bizdeki kurani kerimde oyle bir aciklama yok sizdekinde hangi ayette sure de yaziyor acaba kafadan atiyosunuzda bari kitabi yada dinimizi alet etmeyin evlat sokaga atilmaz imcilde yaziyosa onu bilmem incil.yolunda kosup kslamdan bahsedemezsiniz...
@kalkan_m_1985 ama şöyle bişeyde var üvey evladının karısıyla evlenebiliyorsun toplumda ayıplanır ama islamda var kan bağı olmadığı için
adım adım kıyamete . üvey oğlu demek öz oğlu demektir . Allah sizi kahretsin
kadın büyüdükçe daha da gençleşmiş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler