8 yaşındaki kız çocuğunun annesine sorduğu soru iğrenç olayı ortaya çıktı

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde, E.Y. (8) adlı kız çocuğu, annesine "Senin babandan sakladığın sır var mı?" diye sordu. Annesi "Babaya karşı sır olmaz. Her şeyi anlatmalısın" cevabını verince küçük kız, amcasının oğlu Ö.Y. (14) ile komşu D.Ş.'nin (62) cinsel istismarına uğradığını söyledi.

8 yaşındaki kız çocuğunun annesine sorduğu soru iğrenç olayı ortaya çıktı

E.Y. adlı kız çocuğu, akşam yemeğinde annesine "Senin babandan sakladığın bir sır var mı?" diye sordu. Anne de kızına "Babaya karşı sır olmaz. Her şeyi anlatmalısın" yanıtını verdi. Bunun üzerine küçük kız, kuzeni Ö.Y. ile aralarında sır olduğunu söyledi. E.Y. adlı kız, aynı mahallede yaşayan amcasının oğlu Ö.Y.'nin oyun oynamaya bahanesiyle kendisini odaya götürüp cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Küçük kız, bu olayın defalarca yaşandığını belirtti.

Çocuğunun söyledikleriyle şok yaşayan anne "Sana bu şekilde başka dokunan oldu mu?" diye sorunca küçük kız, başka olayı anlattı. Aynı mahallede oturdukları babaannesinin komşusu D.Ş.'ye bayramda şeker almaya gittiğinde kendisine istismarda bulunduğunu söyleyen E.Y., babaannesine gittikleri başka zaman da adamın kendisini evin arkasındaki ormanlığa götürerek yine istismarda bulunduğunu anlattı. Olaylarla ilgili E.Y.'nin ailesi polise gidip şikayette bulundu.

BİRİNE TUTUKLAMA DİĞERİNE ADLİ KONTROL

Küçük kızın psikolog eşliğinde ifadesi alındı. D.Ş. ve Ö.Y. ise gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen D.Ş. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, Ö.Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Gel vatandaş gelll adalete gel bu şerefsiz birde akrabası olacak olan zibidi küçücük masum bir çocuğa dilim varmıyor yazmayı kötülük yapıyor ve bunun karşılığı adli kontrol şartıyla salıverilmek mi ? ADALET nedir ? bilen varmı gören varmı yada uygulanırmı
olayı yapan 14 yaşında ssç diye geçiyor kanunda ne derse onu yapar suçu algılaması vs.
İdam idam idam... Can alan, can yakan, can versin..
yaşı küçük diye salıver bakalım,esas tecavüzü yapan kuzeni,14 yaşında o işi yapmayı biliyorsa aklı başındadır,yılanın başını küçükken ezeceksin..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler