A Spor yorumcusu Haldun Domaç canlı yayında bayıldı

Futbol yorumcusu Haldun Domaç, Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maçının ardından A Spor ekranlarında yayınlanan programda bayıldı. Haldun Domaç yaptığı açıklamada, "Kısa bir tansiyon düşme sorunu yaşadım. Gayet iyiyim. İlginize, sevgi ve desteğinize teşekkürler" ifadelerini kullandı.

A Spor yorumcusu Haldun Domaç, Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maçının ardından yayınlanan programda bayıldı. Bir anda baygınlık geçiren spor yorumcusu, stüdyoda bulunan yorumcular Evren Turhan ve Emre Bol ile moderatör Ender Bilgin’i korkuttu.

123

Yayın kesilip reklama gidilirken, daha sonra kanaldan yapılan açıklamada Haldun Domaç’ın sağlık durumunun iyi olduğu, ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak 1 gün gözetim altında tutulacağı aktarıldı.

Haldun Domaç da Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Değerli dostlar. Kısa bir tansiyon düşme sorunu yaşadım. Gayet iyiyim. İlginize, sevgi ve desteğinize teşekkürler" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Adamı bayıltana kadar program yapıyorlar. Maç 90 dak. oynanıyor bitiyor bunlar 320 dakika bir maçı konuşuyor.
Bitmiş maçın neyini konuşuyor bu insanlar, ne saçma
bu sıcakta kravat takılmış hemde stüdyo da bari yanlarına limonata gibi bir şeyler verselerdi en azından hem içleri açılırdı hemde su kaybı yaşamamış olurlardı limonata da ki şekerde tansiyonunu dengelerdi yani işlerine yarardı çay belli bir bardaktan hele birde aç olurlarsa baygınlık yapıyor hani çok bilen kişiler ya keşke bunu bilenleri de olsaydı
ALLAH ŞİFA VERSİN KİMSEYE ACI YAŞATMASIN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler