ABD'de zırhlı araçtan otobana binlerce dolar yağdı!

ABD'nin Georgia eyaletinde seyir halindeki zırhlı para aracından otobana 175 bin dolar saçıldığı belirtildi.

ABD medyasında yer alan haberlere göre, Atlanta şehrinin kuzeyindeki 285 nolu otobanda seyahat eden zırhlı para aracının kapısı açılınca taşıdığı paralar etrafa saçıldı.

Zırhlı aracın arkasında seyreden diğer şoförler de araçlarını kenara çekerek, etrafa saçılan dolarları yakalamaya çalıştı.

FARK EDİLENE KADAR 175 BİN DOLAR YERE SAÇILDI

Olay yerine gelen polis, zırhlı araç personelinin olayı fark edene kadar 175 bin doların yola saçıldığını ve otobana yayılan paraların çoğunun diğer şoförler tarafından toplandığını belirtti.

"POLİS KAPINIZI ÇALMADAN PARALARI GETİRİN"

Olayı araştıran Dunwoody Emniyet Müdürlüğü sözcüsü Robert Parsons, yaptığı açıklamada, zırhlı araçtan saçılan paraları toplamanın suç olduğu uyarısında bulunarak, "Elimizde sosyal medyada paylaşılan görüntüler var. Bu kişilerin, polisin kapılarını çalmasını beklemeden, topladıkları paraları bir an önce teslim etmelerini bekliyoruz." dedi.

SADECE 2 KİŞİ GERİ GETİRDİ

Parsons, şimdiye kadar sadece iki kişinin, ellerindeki 2 bin 100 ve 500 doları iade ettiğini bildirerek plakalarından tespit edilecek diğer şoförlerin hırsızlıkla suçlanacağını dile getirdi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Kimin ne kadar aldığını nereden bulacak! Paraları geri getirenlerde tam mı getirdi hiç zannetmiyorum.
daihane fikir.. güvenlikler yaptı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler